1237 miejsce

Teodorczyk strzela jak z nut

Łukasz Teodorczyk zdobył siódmego gola dla Anderlechu w ośmiu meczach. Polak przez całe prezentował bardzo dobrą grę - swój udział miał także przy 3. trafieniu swojej drużyny.

/ Fot. Polonia WarszawaRSC Anderlecht w meczu z Gabala FK pierwszą bramkę strzelił już w 14. minucie - na listę strzelców wpisał się Łukasz Teodorczyk, który w tym klubie występuje od niedawna. Polak był bardzo aktywny przez cały czas - inicjował akcje, próbował strzelać.

W Anderlechcie rozegrał dopiero 8 meczy - na swoim koncie ma już 7 goli. To dobry bilans.

W 20. minucie ekipa Teodorczyka straciła prowadzenie - w drużynie przeciwnej do remisu doprowadził Bagaliya Dabo. Jednak Anderlecht nie pozostał dłużny - szybko zdobył kolejnego gola. Przed końcem pierwszej połowy dośrodkował Acheampong, a piłkę do własnej siatki pechowo skierował Rafael.

Druga połowa była zdecydowanie gorsza w wykonaniu Gabala FK. Widać było, że samobój podciął im skrzydła. A Belgowie jeszcze strzelili gola na 3:1 - tym razem punktował Diego Capel.