Facebook Google+ Twitter

Teoria zemsty — Grzegorz Szczerba

Tajemnica katastrofy w Smoleńsku zmusza stojących na czele rządów polityków do zawarcia kruchego porozumienia w tej sprawie. Polska i Rosja musi ze sobą współpracować, by ustalić wszystkie przyczyny tego zdarzenia.

 / Fot. teoria zemsty Tajemnica katastrofy w Smoleńsku zmusza stojących na czele rządów polityków do zawarcia kruchego porozumienia w tej sprawie. Polska i Rosja musi ze sobą współpracować, by ustalić wszystkie przyczyny tego zdarzenia. Nie mogąc jednak opędzić się od wątpliwości krążących wokół wypadku, premierzy zmuszeni są sięgnąć do zupełnie niestandardowych rozwiązań. Zgodnie z ich intencją, stworzony zostaje specjalny zespół śledczych, którego zadaniem jest uporanie się z nurtującą polityków kwestią: czy za tym zdarzeniem stały jakieś trzecie osoby? Na ich polecenie zostają wysłani do Smoleńska dwaj oficerowie. Kapitan Andrzej Kamiński i major Wladimir Pietrow rozpoczynają prowadzenie zleconego im przez przełożonych śledztwa, próbując przez cały czas rozwikłać towarzyszącą katastrofie zagadkę. Już podczas pierwszego dnia swojej pracy upewniają się o celowości powierzonego im zadania. Ktoś bowiem oczekuje na ich przybycie i wyraźnie zamierza im przeszkodzić.
Szczegóły


Rodzaj literatury: Sensacja

Wydawca: Novae Res, 2013

Format: 155x235mm, oprawa miękka

Wydanie: Pierwsze

Liczba stron: 864

ISBN: 978-83-7722-592-9

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

MOK w Porębie organizuje pierwsze spotkanie autorskie. Odbędzie się ono w Domu Kultury w dniu 3 kwietnia 2013 i rozpocznie o godzinie 17:00. A wszystko to w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki. Serdecznie zapraszam, Grzegorz Szczerba

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.