Facebook Google+ Twitter

Teraz albo nigdy. Konkurs na tekst NIEnewsowy

Wiadomości24.pl organizują konkurs na tekst o tematyce nienewsowej. To czytelnicy wytypują artykuły, które znajdą się w finale oraz zwycięzcę każdej, comiesięcznej edycji konkursu.

Regulamin konkursu:

1. Konkurs odbywa się raz na miesiąc, począwszy od kwietnia 2008 r. do odwołania.

2. Do konkursu mogą być zgłaszane wyłącznie teksty o tematyce nienewsowej, do których można zaliczyć recenzje, relacje sportowe, reportaże, felietony, komentarze, opinie itd. W odróżnieniu od tekstów newsowych, nie skupiają się na wydarzeniach z ostatniej chwili, sensacyjnych.

3. Teksty mogą być zgłaszane przez autorów mających co najmniej 1 pióro. Zgłaszanie tekstów polega na nadsyłaniu linków do koordynatora konkursu, nie wcześniej niż pierwszego dnia następnego miesiąca, a nie później niż trzeciego dnia.

4. Osoba chcąca zostać koordynatorem zgłasza swoją kandydaturę na adres e-mail: (redakcja@wiadomosci24.pl) do 25. dnia każdego miesiąca. Koordynatorem może być osoba, mająca co najmniej trzecie pióro. Redakcja zastrzega sobie możliwość niewyrażenia zgody na kandydaturę danej osoby bez podania przyczyn.

5. Koordynator przesyła (najpóźniej do 4. dnia kolejnego miesiąca) do redakcji krótki tekst z opisem i listą 6 artykułów, na które oddano największą liczbę głosów (wraz z liczbą głosów). Na liście nie mogą znaleźć się teksty aktualnego koordynatora, autor umieszcza też w tekście sondę. Na tej podstawie redakcja zatwierdza tekst na Blog Autorów z sondą oraz pozycjonuje tekst w jednej ze stałych rubryk na głównej stronie Wiadomości24.pl. Głosowanie trwa co najmniej 3 dni; zawsze termin zamknięcia sondy jest określony w tekście.

6. Zwycięzcą konkursu zostaje autor, którego tekst otrzyma największą liczbę głosów. Zwycięzca otrzymuje nagrodę pieniężną lub rzeczową. Redakcja może przyznać także własną nagrodę miesiąca, także autorowi, który nie znalazł się w finałowej szóstce. Nagrodę redakcji może zdobyć koordynator akcji w danym miesiącu.

7. Redakcja zastrzega sobie (bez podania przyczyn) możliwość odwołania konkursu, unieważnienia jego wyników w całości lub w części oraz zmiany podanych terminów.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (10):

Sortuj komentarze:

Gdzie jest pierwsze wydanie konkursu? Gdzie koordynator? :)))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Barbaro, najlepsze tematy przychodzą same!

Komentarz został ukrytyrozwiń

O , żesz, ale kiedy ja zdobędę to pierwsze pi((rio to wyczerpię wszystkie moje najlepsze pomysły i tematy nienewsowe.
Ach . te przywileje, republika szlachecka ! ;)))

Komentarz został ukrytyrozwiń

mam już pierwsze typy, czekam do 1.V na wysyłkę :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

ale fajnie ! :D jak juz mowilam - najwyższa pora na to ;):D

Komentarz został ukrytyrozwiń

i klarowny regulamin jest:) brawo brawo :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Brawo za inicjatywę:) Coś się dzieje:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tak, tak Bartku :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

stary ale jary moviemaker
filmy wychodzą bardzo dobrze ->(np mmsilesiaTV.pl)

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Do konkursu mogą być zgłaszane wyłącznie teksty o tematyce nienewsowej, do których można zaliczyć recenzje, relacje sportowe, reportaże, felietony, komentarze, opinie. W odróżnieniu od tekstów newsowych, nie skupiają się na wydarzeniach z ostatniej chwili, sensacyjnych."

Wywiad to też artykuł nienewsowy? :> Pytam, bo niedawno przeprowadziłem wywiad, teraz tylko go ładnie zmontować w jakimś programie do video. :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.