Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

18804 miejsce

Teraz już tylko ryby głosu nie mają!

Antykonferencja Open Space n.t. przyszłości regionu świętokrzyskiego.

Antykonferencja na Wzgórzu Zamkowym w Kielcach / Fot. Synergia Jako przedstawiciele Zespołu Pomocy Koleżeńskiej na antykonferencję wybrali się Patryk Stępień i Amelia Kalbarczyk. Spotkanie odbywało się w Kielcach, na Wzgórzu Zamkowym, a jego organizatorem była Świętokrzyska Sieć Aktywności Młodzieżowej Synergia. Konferencja miała miejsce 29 kwietnia 2015 roku o godzinie 16.00

Spotkanie rozpoczęło się od przedstawienia filmów z wypowiedziami n.t. rozwoju regionu świętokrzyskiego. Filmy nagrywane były w ramach kampanii na portalu społecznościowym Facebook #antykonferencja_kielce. W głównym filmie znalazła się również wypowiedź naszego lidera, nominowanego przez p. Żanetę Fiszer do przedstawienia swojego pomysłu:
Lider ZPK - Patryk Stępień / Fot. Dawid Góralski
"Jestem młody i stawiam na młodzież. Inicjatywy, które rodzą się w głowach młodego społeczeństwa są wspaniałe, o czym sam miałem przyjemność się przekonać. Organizacje pozarządowe, rządowe, stowarzyszenia czy fundacje powinny wspierać takie inicjatywy, które znacząco wpłyną na rozwój naszego regionu. Młodzież często uczy się odpowiedzialności, pracy zespołowej czy liderstwa, które potem na pewno wpłynie na wybór ich drogi zawodowej. Stawiam na wszelkie ośrodki spotkań młodzieży, gdzie można ciekawie spędzić czas..."

W konferencji uczestniczyła pani Barbara Zamożniewicz, świętokrzyski rzecznik młodzieży i wiceprezes Świętokrzyskiej Sieci Aktywności Młodzieżowej Synergia, która to sieć patronuje naszym działaniom.
 / Fot. Synergia
Członkowie spotkania debatowali w grupach roboczych. Rozmowy zostały podzielone na II tury, w każdej turze do wyboru po sześć tematów. Pojawiały się takie tematy jak: demografia, waluta lokalna czy kultura. Ale nie zapomniano też o młodzieży i pojawił się temat wsparcia inicjatyw.

© Patryk Stępień (PS)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.