Facebook Google+ Twitter

Teraz najlepszy czas na następną Konferencję Klimatyczną

Myślę, że obecnie byłby najlepszy czas na zwołanie następnej Konferencji Klimatycznej.

Zimowy krajobraz / Fot. Wincenty SadowskiRząd polski powinien w trybie pilnym, wystąpić z inicjatywą zwołania następnej Konferencji Klimatycznej, proponując nawet na miejsce obrad -Warszawę.

Niespotykanie niskie temperatury, wysokie opady śnieżne, nawałnice i zamiecie na świecie, nawet w rejonach, które dotychczas nie zaznały opadów śniegu, byłyby świetnym "memento", do przebiegu obrad nad tym jak zaradzić globalnemu ociepleniu na ziemi.

A gdyby jeszcze Konferencję Klimatyczną nawiedziły "niezamierzone" awarie ogrzewania, braku wody, spowodowane srogą zimą, nie wspominając o niedrożności zaśnieżonych i śliskich dróg, nie odśnieżonych parkingów, zimnych pokoi hotelowych, to myślę, że delegaci i naukowcy przekonaliby się na własnej skórze, jak to z tym globalnym ociepleniem jest.

No może nie na własnej skórze i nie potrzebne byłoby "siadanie gołym tyłkiem na śniegu", entuzjastów globalnego ocieplenia, jak to zaproponował mi w komentarzu jeden z internautów. Myślę, że to byłby najlepszy czas dla Polski, aby pozbyć się wiszącego nad nami "Miecza Damoklesa" (płacenia kar za zanieczyszczenie powietrza), więc naprawdę warto pomyśleć o zorganizowaniu teraz następnej Konferencji Klimatycznej.Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

No może nie dosłownie na własnej skórze „sadzając gołym tyłkiem na śniegu”, entuzjastów globalnego ocieplenia, jak to zaproponował mi w komentarzu jeden z internautów.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Muszę ciebie Wincenty pochwalić. Nie nudzisz jednostronnością artykułów i przyjemnie się ciebie czyta. Mam jeszcze prośbę. Miałem w szkole podstawowej kolegę ze Szczecina. Opowiadał że Szczecin ma pod powierzchnią ogromne podziemia. Prawdopodobnie oddana została trasa turystyczna. Możesz na ten temat napisać artykuł ? Dobrze byłoby to zwiedzić.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Z tym globalnym ociepleniem to dobra metoda na "drenowanie" kasy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2016 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.