Facebook Google+ Twitter

Teraz przez Facebook Messengera przeprowadzisz rozmowę wideo. Facebook rozszerzył usługę o 15 krajów

Aplikacja Facebook Messenger umożliwia teraz prowadzenie wideorozmów. Facebook rozszerzył usługę o 15 kolejnych krajów, wśród nich znalazła się Polska. Rozmowy możliwe są zarówno przez WiFi, jak i w sieci komórkowej.

https://flic.kr/p/nqpS2C / Fot. Kārlis Dambrāns/CC BY 2.0Korzystanie z wideorozmów z poziomu Facebook Messengera jest bardzo proste. Wystarczy wybrać z listy kontaktów wybraną osobę i w prawym górnym rogu nacisnąć ikonkę kamery.

Połączenia wideo przez Messnegera dostępne są w aplikacja dla iOS i Androida. Komunikator Facebooka pozawala obecnie na czat tekstowy, rozmowy głosowe, rozmowy wideo, przesyłanie zdjęć, emotikonów i nagrań głosowych. W USA testowana jest także możliwość robienia przelewów do wybranego użytkownika.

Czytaj także: Apple sprzedał ponad 61 mln iPhone'ów. Firma chwali się świetnymi wynikami kwartalnymi


Z Facebook Messengera korzysta miesięcznie co najmniej 600 mln użytkowników. Komunikator jest dostępny zarówno przez witrynę internetową Facebooka, jak i aplikacje dla najważniejszych platform mobilnych. Niewykluczone, że w przyszłości pojawi się również aplikacja dla komputerów PC.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.