Facebook Google+ Twitter

Teraz rocka usłyszymy w Nowej Soli!

Impreza: Spring Rock Festival. Data: 19 maja 2007, godzina 13.45. Miejsce: "Koci stawek" w Nowej Soli. Wjazd: free. Obecność: fanów muzyki rockowej - obowiązkowa!

W poniedziałek - 14 maja - na zielonogórskiej starówce mieliśmy okazję zobaczyć finał trwającego dokładnie sześć miesięcy festiwalu Rock Nocą. Oprócz 5 zespołów zakwalifikowanych do finału, zagrał laureat ubiegłorocznej edycji - zespół Sars - a jako gwiazdę wieczoru, organizatorzy zafundowali nam Maćka Maleńczuka z zespołem Homo Twist. I, jak można się było spodziewać, nawet dwie godziny opóźnienia oraz znaczne pogorszenie pogody nie wpłynęły na przebieg oraz atmosferę finału.Sebastian Riedel - głos i gitara zespołu Cree / Fot. Fot. Norbert Suski

Już w sobotę 19 maja odbędzie się zakończenie kolejnego festiwalu muzyki rockowej na Ziemi Lubuskiej. Mowa o Spring Rock Festival 2007! Rok temu na "harcerskiej górce" w Nowej Soli gwiazdą wieczoru był bluesrockowy zespół Cree, w którym śpiewa i gra na gitarze Sebastian Riedel - syn Ryśka Riedla. Ich występ poprzedził koncert zespołu Indicium - laureata ubiegłej edycji, a zwycięzcą festiwalu został zespół Judy 4 z Białegostoku. Ciekawostką jest to, że zespół Niebo z Wałbrzycha został zaproszony na dużą scenę Przystanku Woodstock, a w zeszły poniedziałek został laureatem wspomnianego festiwalu Rock Nocą.

Co w tym roku? Od godziny 13.45 zacznie się występ dziewięciu kapel z różnych stron Polski. Z Gdańska przyjedzie zespół Noc, ze Szprotawy - Plamka, z Zielonej Góry - Syndrom, z Jarocina - S.O.U.L, z Poznania - Amaryllis, z Gorzowa Wielkopolskiego - Milimoi, z Łagowa - 5 Rano, z Koszalina - Kaboom, a Nową Sól reprezentować będzie zespół Metaforus. Na deser zagra reaktywowana formacja 2PU (2 Public Use), a zaraz po niej, około godziny 21, legenda polskiego rocka - zespół TSA! To wszystko za darmo!

Moja rada? Jeśli słuchasz szeroko pojmowanej muzyki rockowej, to najlepszym sposobem spędzenia soboty 19 maja jest pojawienie się na Spring Rock Festival w Nowej Soli! Nie planuj nic innego, po prostu tam bądź. I pamiętaj - liczy się idea!

Informacji szukaj na stronie www.ndk.com.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Dlatego tez reklamuje :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 16.05.2007 19:33

Zapraszam wszystkich. Festiwal jest świetny, ale ma słabą reklamę, przez co ma niewiele publiki. Mam nadzieję, że w tym roku będzie inaczej.
Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

(+) BRAWO! To już w najbliższą sobotę. :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.