Facebook Google+ Twitter

„Teraz Wrocław” silniejszy

Kampania promocyjna „Teraz Wrocław” rozszerza swoją ofertę na kolejne wschodnioeuropejskie państwa. 29 stycznia 9 wrocławskich uczelni podpisało umowę o współpracy w promowaniu dolnośląskiego szkolnictwa wyższego.

Herb Wrocławia http://pl.wikipedia.org/wiki/Grafika:Herb_wroclaw.svg / Fot. zdjęcie na licencji CCWrocław, jako pierwsze polskie miasto, rozpoczął w 2006 roku kampanię promocyjną na Ukrainie w celu przyciągnięcia ukraińskich studentów i inwestorów. Po sukcesach kampanii w latach 2006 i 2007, w tym roku 9 wrocławskich uczelni podpisało umowę o współpracy w ramach projektu „Teraz Wrocław". Szkoły będą wspólnie kontynuowały promocję miasta na Ukrainie oraz rozszerzą ją na teren Białorusi, Mołdawii i Kazachstanu.

Umowę podpisały: Uniwersytet Wrocławski, Politechnika Wrocławska, Akademia Ekonomiczna, Uniwersytet Przyrodniczy, Dolnośląska Szkoła Wyższa, Dolnośląska Wyższa Szkoła Służb Publicznych "ASESOR", Wyższa Szkoła Bankowa, Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej oraz Wyższa Szkoła Zarządzania "Edukacja".

„Teraz Wrocław" to pierwszy projekt, który skoncentrował się na promocji miasta za granicą wschodnią. W jego skład wchodzą billboardy, artykuły, relacje w telewizji i radiu. W 2006 roku kampania znalazła się wśród finalistów konkursu Złote Formaty dla najlepszych projektów realizowanych przez polskie miasta.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.