Facebook Google+ Twitter

Tercet czyli kwartet w Capitolu!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2013-03-21 11:44

8 kwietnia, 12 maja, 23 czerwca 2013 w warszawskim Teatrze Capitol wystąpi „Tercet czyli kwartet”, czyli najpopularniejszy w Polsce zespół śpiewający kabaretowy.

 / Fot. Materiały prasoweTeatr Capitol serdecznie zaprasza na cykl koncertów od dawna niewidzianego w Warszawie zespołu Tercet czyli Kwartet. Formacja w skład której wchodzą znakomici aktorzy-showmani: Hanna Śleszyńska, Piotr Gąsowski, Robert Rozmus, Wojciech kaleta oraz świetna sekcja muzyczna świętuje w tym roku swoje 20 lecie /wielki koncert we wrześniu w Teatrze Capitol/. Historia wspólnych występów zaczęła się po sukcesach młodych aktorów na Festiwalach Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Od tego czasu z wielkim powodzeniem zagrali setki koncertów w Polsce i zagranicą, występowali także w wielu programach telewizyjnych.

Koncert-Spektakl zespołu Tercet czyli Kwartet to swoista podróż muzyczna przez światowe i polskie przeboje lat 70, 80, 90. / Fot. Materiały prasowe Artyści wspaniale się uzupełniają śpiewając w różnych konfiguracjach /duety, tercety, kwartety/ i świetnie się bawią wciągając do tej zabawy publiczność. Do światowych przebojów, śpiewanych z dystansem i z przymrużeniem oka /pastige/ świetne, zabawne teksty napisali najlepsi autorzy: Jacek Cygan, Wojciech Młynarski, Jacek Skubikowski i inni..

W trakcie koncertu usłyszycie Państwo przeboje takich potęg światowego showbiznesu jak: Abba, Bee Gees, Queen, wiązanki piosenek włoskich, hiszpańskich oraz brawurowo wykonaną przez Roberta Rozmusa wiązankę piosenek Krzysztofa Krawczyka. Od czasu do czasu w nostalgiczny nastrój wprowadzi Państwa Hanna Śleszyńska, śpiewając włoskie ballady i nastrojowe polskie przeboje. Jeśli do tego dodamy pełną inteligentnego dowcipu konferansjerkę Piotra Gąsowskiego, to mamy 1,5 godziny świetnej zabawy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.