Facebook Google+ Twitter

Tercet Egzotyczny wystąpi w październiku w Łodzi

Fundacja "Połączeni Pasją" zaprasza do Muzeum Miasta Łodzi na koncert Tercetu Egzotycznego. Występ rozpocznie się 19 października o godz. 19. Dochód tradycyjnie zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację podopiecznych fundacji.

Tercet Egzotyczny - plakat / Fot. mat. organizatoraKoncert Tercetu Egzotycznego to wyjątkowa szansa na obcowanie z wielką gwiazdą polskiej estrady, wykonującą muzykę w stylu latynoamerykańskim. Zespół Tercet Egzotyczny działa na scenie muzycznej od 1964 roku i ma w swoim dorobku niezliczoną ilość nagród, a za sobą tysiące koncertów na całym świecie. Koncert będzie więc wielką gratką dla miłośników polskiej muzyki rozrywkowej.
Podczas koncertu charytatywnego zorganizowanego przez Fundację "Połączeni Pasją" na pewno publiczność usłyszy największe przeboje jak; "Pamelo Żegnaj", "Granada", "Kochaj Dziewczyny", "Ile wieczorów", "Conga, bonga i cabasa (Dance, Dance, Dance)" czy "Przebacz mi mamo".
W grudniu 2010 roku prezydent RP, Bronisław Komorowski przyznał Pani Izabeli Skrybant–Dziewiątkowskiej Złoty Krzyż Zasługi, a dwóch muzyków Tercetu – Włodzimierz Krakus i Janusz Konefał odebrali Srebrne Krzyże Zasługi za ponad 40 letnią działalność na rynku muzycznym.
W listopadzie 2011 ukazał się najnowszy, dwupłytowy album Tercetu Egzotycznego pt. "Pijmy za miłość".
Izabella i Katarzyna Dziewiatkowskie "Cafe Carmela - LIVE":

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.