Facebook Google+ Twitter

Terlikowski odpowiada "Newsweekowi": Bolszewicy, "lisosyństwo"

Tomasz Terlikowski nazwał Tomasza Lisa oraz dziennikarzy "Newsweeka" bolszewikami. W taki sposób zareagował na zarzut tego pisma, iż polska prawica nie lubi dzieci.

 / Fot. Bartosz Zieliński/Creative Commons Uznanie autorstwa–na tych samych warunkach 3.0 niezlokalizowana, 2.5 zlokalizowana, 2.0 zlokalizowana oraz 1.Podziały na tle światopoglądowym czy też religijnym zawsze wywoływały w Polsce olbrzymie emocje; tak było ze stosunkiem do aborcji, tak jest i teraz z in vitro.

W tej sprawie tygodnik zaatakował w swoim stylu przeciwników tej metody. Zarzucił im, że nie lubią dzieci. Tomasz Terlikowski oburzony tą retoryką; nazwał ją "lisosyństwem" a jej reprezentantów bolszewikami.

Terlikowski zwraca uwagę, że jeżeli już ktoś nie lubi dzieci, to jest to Tomasz Lis oraz lewicowy salon. Szef Frondy przypomina, że, aby dzięki metodzie in vitro mogło się urodzić jedno dziecko, musi umrzeć kilka innych. Tłumaczy, że in vitro, to również zamrażanie zarodków i ich marnowanie - to zabieranie szans na wiele nowych żyć.

Terlikowski popiera projekt Prawa i Sprawiedliwości dotyczący metody in vitro, który wywołał ogromne oburzenie w mediach (PiS, chce karać więzieniem lekarzy, którzy będą tą metodę praktykować). Katolicki dziennikarz przypomina, że polska konstytucja chroni życie od samego poczęcia, a każdy kto łamie prawo podlega karze.

Znajdź nas na Google+




Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (18):

Sortuj komentarze:

tomek
  • tomek
  • 03.07.2012 19:33

-wczoraj 19:14-jaki guru taki wyznawca ale nie zamierzam cię ruszać,bo wiesz gówno dotkniesz bardziej śmierdzi.

Komentarz został ukrytyrozwiń
-
  • -
  • 02.07.2012 19:14

Tomek ty stary komuchu,co Zbawiciel ci się nie podoba (pamiętaj śmieciu, Zbawiciel cierpiał też za takie gnidy jak ty).

Komentarz został ukrytyrozwiń
LW@
  • LW@
  • 02.07.2012 18:33

Zobaczcie ile jest tego dziadostwa bolszewickiego - dają łapki czerwone na telefon . Umawiają się i kłapią na sygnał umówiony. To są gnoje .....

Komentarz został ukrytyrozwiń
tomek
  • tomek
  • 02.07.2012 18:13

red szkoda mi ciebie ,zagubiony ,nie wychowany ,chyba masz ciężko w życiu?Nie przejmuj się chłopcze ,będzie dobrze.

Komentarz został ukrytyrozwiń
1grajek
  • 1grajek
  • 02.07.2012 18:12

Pan Terlikowski chce nam zafundować państwo jakiego jeszcze nie ma i mam nadzieję , że nie będzie , a tak mi się wydaje , że pan Terlikowski nosi w sobie jakąś traumę proszę zauważyć , że w każdej wypowiedzi pana Terlikowskiego jest jakaś złość , jakaś gorycz, może został skrzywdzony w dzieciństwie (może zły dotyk). Panu Terlikowskiemu trzeba pomóc.

Komentarz został ukrytyrozwiń
red
  • red
  • 02.07.2012 18:10

Takich idiotów --- jak Jolka, No Nie ,Ad Rem ,Troll, ,tomek ,erk ,levy i inne gówno,,wystarczy zgyżć i wypluć to ścierwo ...polemika z tym gownem jest dyshonorem dla patrioty!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jolka
  • Jolka
  • 02.07.2012 18:05

Szkoda ,że autor najpierw nie pokazał okładki Newsweeka i powodu konfliktu.
@ PiS jest patriotyczny na pokaz i ma największą agenturę w swoich szeregach .

Komentarz został ukrytyrozwiń
tomek
  • tomek
  • 02.07.2012 17:57

red jestem gotowy spotkać się z toba nawet dzisiaj,napisz tylko gdzie i o której.Będzie mi przyjemnie spojrzeć w kaczą twarzyczkę.

Komentarz został ukrytyrozwiń
tomek
  • tomek
  • 02.07.2012 17:54

tak jest niestety-posłuchaj ciapku jak ja żyłem to ty na dywan po drabinie wchodziłeś,dlatego troszeczkę szacunku ale jak się ma za guru Zbawiciela to z kulturą nie ma nic wspólnego,dlatego dziecko współczuje ci.

Komentarz został ukrytyrozwiń
red
  • red
  • 02.07.2012 17:52

@ tomuś chamusiu - chętnie bym zobaczył twoją agenturalną zdradziecką mordeczkę??? A co na to twoi Rodzice!?????????