Facebook Google+ Twitter

Terlikowski zrezygnował z "Grodzkiego". Rydzyk: Nienormalność każą nazywać normalnością!

Konserwatywny serwis Fronda wycofał się ze zwracania się do transseksualnego posła per pan. Grodzką zainteresował się natomiast założyciel Radia Maryja. "Nienormalność każą nazywać normalnością" - skarży się Tadeusz Rydzyk.

"Anna Grodzka (czyli jak dopisano o zakładach E. Wedla za PRL-u, dawniej Ryszard Grodzki) oznajmił, że trzeba mnie ukarać. Dlaczego? Bowiem - zauważając, że o płci decydują geny, a nie opinie - obraziłem nie tylko Grodzką, ale też tysiące innych ludzi transseksualnych" - żalił się uznawany za radykalnego katolika Tomasz Terlikowski.

Publicysta deklarował, że nigdy nie powie o mężczyźnie - "kobieta". Dla portalu Fronda, transseksualny poseł był panem Grodzkim. Jednak po złożeniu cywilnego pozwu o naruszenie dóbr osobistych, serwis wycofał się z obraźliwego - w odczuciu powoda - nazewnictwa. W aktualnych artykułach na Frondzie czytamy o posłance Grodzkiej, choć jeszcze kilka tygodni temu red. Terlikowski zapowiadał, że nie ma zamiaru podporządkowywać się poprawności politycznej.

Czy podobne kłopoty będzie miał legendarny szef medialnego imperium? W audycji na żywo, Gazeta Wyborcza namierzyła niefortunne wypowiedzi duchownego. "Nienormalność każą nazywać normalnością. Jak powiemy o nienormalności, że to nienormalność, to nas do sądu ciągną!" - protestował o. Rydzyk w Radiu Maryja w niedzielną noc. Duchowny potępił prawne kroki podjęte przez posłankę, mówiąc: "Jak jeden z posłów przez przejęzyczenie powiedział proszę pana do mężczyzny, który w wieku 56 lat powiedział, że jest kobietą i zaczął się robić kobietą, to go do komisji etyki! Ludzie, gdzie my jesteśmy! Bądźmy normalni".

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

esbecjusz
 • esbecjusz
 • 21.03.2012 16:40

ad rem- czy donosicielstwo wśród komunistów jest obowiązkowe?

Komentarz został ukrytyrozwiń
edwin
 • edwin
 • 21.03.2012 16:33

Pewno chodzi do damskiej i podgląda.

Komentarz został ukrytyrozwiń
red
 • red
 • 21.03.2012 15:38

A do jakiej ubikacji chodzi pan/i Grodzka/i??????

Komentarz został ukrytyrozwiń
ad Rem
 • ad Rem
 • 21.03.2012 15:38

Tadeuszu Rydzyk , czy pedofilstwo wśród księży jest normalnością ? Pani Grodzka nikogo nie skrzywdziła a księża- pedofile złamali niejedno młode życie . To jest taka katolicka doktryna ? Nam wszystko wolno ?

Komentarz został ukrytyrozwiń
f
 • f
 • 21.03.2012 13:16

Ma jedenaście paluszków(ten jedenasty co prawda malutki)więc jest chłopem i o. Rydzyk ma rację.Jeżeli nie ma racji, to znaczy że pewien bocian,który zamieszkał na stałe w Polsce jest orłem.

Komentarz został ukrytyrozwiń
 • Autor usunął profil
 • 21.03.2012 12:56

Artykuł ironizuje z Terlikowskiego. Czyżby wojna portalu Kościół.pl z naczelnym Frondy.pl? :)

http://www.kosciol.pl/article.php/20120314203945489

Komentarz został ukrytyrozwiń
słuchacz
 • słuchacz
 • 21.03.2012 12:48

niech autorka nie przekręca faktów. słuchałem dokładnie całej wypowiedzi w radiu i nie gadał nic o osobie tylko o pomieszaniu z poplątaniem,a to różnica. niech pisząca nie czyta i nie powołuje się na ta "g" bo tam wszystko piszą na opak.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.