Facebook Google+ Twitter

Termomodernizacja budynku magistratu w Pilicy

Prawdopodobnie 4 miesiące będzie trwała termomodernizacja budynku magistratu w Pilicy (powiat Zawiercie, woj. śląskie), którą rozpoczęto 9 lipca bieżącego roku.

Remont magistratu w Pilicy / Fot. Tomasz ZałęckiPołożony na wzniesieniu budynek Urzędu Miasta i Gminy Pilica od lat czekał na generalny remont. Dzięki pozyskanym funduszom w wysokości 414 237,17 zł brutto budynek magistratu zostanie ocieplony i odnowiony.

Ogólny zakres prac zaplanowanych na remont to m.in. ocieplenie ścian zewnętrznych, ocieplenie stropodachu, wymiana stolarki drzwiowej zewnętrznej oraz świetlika dachowego. Dodatkowo zostaną gruntownie przebudowane schody wejścia głównego, które na ten czas zostały zburzone, co znacznie utrudnia dostęp do budynku magistratu (obecnie do urzędu można dostać się jedynie wejściem od strony parkingu). Nad całością prac czuwa firma Ted Pol z Zawiercia z panem inż. Tadeuszem Trepka na czele.
Remont magistratu w Pilicy / Fot. Tomasz Załęcki
Po tak gruntownej termomodernizacji Urząd w Pilicy z pewnością ociepli stosunki z petentami nie tylko przez dającą się słyszeć w budynku muzykę poważną.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.