Facebook Google+ Twitter

Terra incognita

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-03-12 12:06

Młoda artystka od kilku lat związana z miastem Łódź po raz pierwszy zaprezentowała swoje prace przed szerszą publicznością. Absolwentka etnologii postanowiła realizować swoją fotograficzną pasję studiując grafikę na łódzkiej Akademii Sztuk.

Miejskie klimaty / Fot. Katarzyna TrzcińskaPod bacznym okiem Marka Domańskiego mogła doskonalić swój artystyczny warsztat. W środę 10 marca w Galerii N-301 na ul. Pomorskiej zebrała się grupa pasjonatów fotografii. Byli przyjaciele artystki, koledzy i koleżanki, ale też osoby "z zewnątrz", które o wernisażu "Terra incognita. Widoki" dowiedziały się z mediów.

Katarzyna Trzcińska zaprezentowała prace wykonane w różnych technikach. Były fotografie kolorowe, ale też czarno-białe prezentowane w różnych formatach.

Artystka opowiedziała o prezentowanych pracach, a także o swoich inspiracjach. Wystawa wzbudziła zainteresowanie. Nie były to monotonne, nudne fotografie, na które wystarczy raz rzucić okiem. Na te "dzieła" po prostu chciało się patrzeć.

Tych, którzy chcieliby sami wartość fotografii Trzcińskiej ocenić zapraszamy na Pomorską 83/85.
Sztuka ma zmuszać do myślenia, budzić emocje i poruszać. Jetem przekonana, że obok fotografii Katarzyny Trzcińskiej nikt nie przejdzie obojętnie.

Z techniką i dorobkiem artystycznym naszej bohaterki zapoznać się można również zaglądając na
www.katarzynatrzcinska.blogspot.com

Katarzyna Płóciennik

wiadomosci.ngo.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.