Facebook Google+ Twitter

"Terytorium wroga" z Diane Kruger od 9 marca w kinach

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-03-08 13:53

Jest tak piękna, że wywołuje wojny i dzieli narody. Heleny Trojańskiej w filmie „Troja” nie sposób zapomnieć, a tym bardziej nie sposób zapomnieć jej odtwórczyni - Diane Kruger. Teraz Kruger pojawia się w filmie akcji „Terytorium wroga”, jako kobieta, dla której mężczyźni gotowi są poświęcić swoje życie.

 / Fot. mat. prasowyBlondynka o kryształowych oczach znalazła się na liście „50 Najpiękniejszych Osób Świata”, którą tworzy prestiżowy magazyn „People”. „Maxim” z kolei przyznał jej miejsce wśród Gorącej Setki („Hot 100”). Zahipnotyzowała Quentina Tarrantino, który zaproponował jej rolę podwójnej agentki w „Bękartach wojny”, grała u boku Brada Pitta, Jareda Leto i Liama Neesona.

Teraz Kruger pojawia się w filmie akcji „Terytorium wroga”, jako kobieta, dla której mężczyźni gotowi są poświęcić swoje życie. Diane gra porwaną przez Talibów dziennikarkę Elsę, na ratunek której przybywa sześciu żołnierzy Sił Specjalnych. Zaczyna się piekielna walka o życie, którą nie wszyscy przetrwają…

 / Fot. .Główną siłą rażenia Kruger jest nie tylko uroda, ale przede wszystkim umiejętność oddawania prawdziwych emocji. „Diane roztacza aurę władczości, a jednocześnie ujawnia swoją emocjonalną stronę, cudowną wrażliwość. W scenie o największym ładunku uczuciowym, wydała z siebie głęboki krzyk, pochodzący z najgłębszego wnętrza, który sprawił, że przeszły po nas wszystkich ciarki. Kiedy przyjęła rolę i mieliśmy pewność, że znajdzie na nią czas w swoim kalendarzu, czuliśmy ulgę i ogromną radość.” – mówi reżyser  / Fot. .filmu.

"Terytorium wroga”, to film inspirowany „Helikopterem w ogniu”. Rozmach produkcji jest oszałamiający. Zdjęcia kręcono na trzech kontynentach, co pozwoliło stworzyć widowiskowe, zapierające dech w piersiach kino sensacyjne. Powstał film niezwykły. Mocny, ale jednocześnie ściskający za gardło.

„Terytorium wroga” w kinach już od 9 marca!Rozpoczął się konkurs Dziennikarz obywatelski 2011 Roku. Zgłoś swój materiał! Zostań najlepszym dziennikarzem 2011 roku. Wygraj jedną z ośmiu zagranicznych wycieczek.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.