Facebook Google+ Twitter

TESCO na upartego

Wielkie kolejki, czyli jak zniechęcić klenta już na pocztątku działalności.

Na warszawskim Gocławiu po długich protestach, w końcu otwarto nowy supermarket Tesco. Kompromisem z mieszkańcami było ograniczenie godzin otwarcia sklepu na 7 do 23. Trzeba przyznać, że to czego dokonali "magicy" z Tesco, jeśli chodzi o zagospodarowanie terenu, budzi podziw. Sklep wciśnięty w parter nowego bloku mieszkalnego, wraz z parkingiem dla samochodów w podziemiach. Ten kto jeszcze nie widział, a zna trochę to warszawskie osiedle, będzie zdumionu dowiadując się, że jest tu supermarket.

Brak czarów w Tesco

Mimo długiego czasu budowy spowodowanego protestami mieszkańców, nie potrafiono dopiąć wszystkiego na ostatni guzik i rozpoczęto od prowizorki. Przez pierwsze dni funkcjonowania sklepu, klient miał do wyboru wody mineralne, alkohole i dwa rodzaje jogutów. Teraz co prawda towarów przybyło, ale wieść o Tesco zdążyła się roznieść.

Kolejki do kas

Pewna osoba wybrała jedną z kolejek przy kasach. Kasjerka nie miała wydać z 50 zł. Jej wyprawa do innych kas niestety zakończyła się klęską, więc panie musiały poczekać na swoje pieniądze z boku. Przez ten czas kolejka zaczęła rosnąć. Połowa kas była nieczynna przez cały dzień. Znam przykład osoby stojącej przy kasie 55 min i to nie był jednostkowy przypadek. Kolejki wychodziły aż na następny korytarz pomiędzy ladami.

Tesco jednak nie zostwiło klientów całkowicie na pastwę losu,

Przy kasach znajdują się tabliczki inormujące klientów, że jeśli za Tobą znajdą się dwie osoby, uruchomiona zostanie następna kasa. Kas musiało by być tam na oko 35, patrząc na czas obsługi. Tymczasem w kolejce spędziłem prawie godzinę. Mało tego, przy zjeździe na parking zauważyłem tabliczki, mówiące o 9 zaletach Tesco, z których jedna wręcz razi dowcipem - "Wysoka jakośc obsługi".


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

To normalne, już dawno nie wprowadza się nowej kasjerki na salę jeśli jest kolejka, badania pokazały, że ludzie stojąc w kolejce zawsze coś do kosza dorzucą, gumy, maszynkę do golenia, lizaka, batona itd., no, ale w tym przypadku to rzeczywiście przeszli samych siebie, godzine w kolejce, współczuję.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.