Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

27649 miejsce

Test samochodu Skoda Fabia 1.2 TSI

Skoda Fabia przez kilka lat była najlepiej sprzedającym się modelem firmy w Polsce. Co prawda od niedawna palmę pierwszeństwa dzierży Octavia, to jednak właśnie Fabia przeszła face lifting, więc zobaczymy jak sytuacja dalej się rozwinie.

Nihil Novi - nic nowego... / Fot. Skoda Auto PolskaSkoda Fabia przez kilka lat była najlepiej sprzedającym się modelem firmy w Polsce. Co prawda od niedawna palmę pierwszeństwa dzierży Octavia, to jednak właśnie Fabia przeszła face lifting, więc zobaczymy jak sytuacja dalej się rozwinie.
W teście Skoda Fabia 1.2 TSI.

Pamiętacie obrazki dla dzieci z serii "znajdź pięć szczegółów którymi różnią się rysunki"? Sylwetki Fabii przed i po liftingu różnią się subtelnymi zmianami w kształcie reflektorów i przedniego zderzaka. Niewiele, ale jak się okazuje sylwetka małej Skody wciąż wygląda dobrze, choć nie jest ani wystrzałowa ani awangardowa. Proste linie, grubo "ciosane" kształty - może brak w tym finezji, ale nie można odmówić Skodzie wrażenia solidności. Jedyną ekstrawagancją jest malowany na kontrastowy kolor dach - w naszym przypadku biały. Dostęp do auta jest wyśmienity dzięki szeroko otwierającym się drzwiom oraz wysoko unoszącej się klapie bagażnika.

Z tej perspektywy nikt nie będzie w stanie stwierdzić, że to jest model po liftingu / Fot. Skoda Auto PolskaWnętrze, jak na klasę auta, jest przestronne zarówno z przodu jak i z tyłu a bagażnik o pojemności 315 litrów to dobry wynik wśród małych samochodów. Co do materiałów i jakości spasowania też nie można się przyczepić. Auta po face liftingu okazują się nawet lepsze pod tym względem od swoich starszych sióstr. Niewiele samochodów klasy miejskiej dorównuje Skodzie pod tym względem. Tak naprawdę to pod względem przestronności Fabia prezentuje poziom samochodów klasy kompakt sprzed 8-10 lat. Niestety nie wszystko jest idealne - fotele są stosunkowo małe a dodatkowo zamocowane zbyt wysoko. Przez to pozycja za kierownicą nie jest wygodna dla wysokich osób.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.