Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

28202 miejsce

Test wirtualnego dysku od GG. Jak udostępnić pliki znajomym?

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2012-03-05 13:50

Internet obecnie to miejsce spędzania wolnego czasu. Coraz częściej służy jednak do przechowywania zdjęć czy plików, którymi następnie dzielimy się ze znajomymi. W sieci jest wiele dysków online, sprawdźmy, jak wygląda polska propozycja.

Panel logowania do GG Dysk / Fot. Damian ZadrożnyGG oferuje 3 GB na start dla każdego użytkownika. Jeżeli nie masz konta, to możesz je łatwo założyć nawet za pomocą przeglądarki. Formularz łatwo odnaleźć pod adresem beta.gg.pl.

Pliki, które będziemy przechowywać możemy udostępnić na trzy sposoby:
1. Folder dla znajomych – każda osoba, którą masz na liście kontaktów może przeglądać i kopiować jego zawartość. W zakładce "Pliki znajomych" odnajdziesz to, co udostępniają inni.

2. Współdzielone foldery - możesz udostępnić foldery na swoim GG Dysku wybranym osobom ze swojej listy kontaktów - to może być rodzina, koledzy z klasy albo osoby, z którymi wspólnie pracujesz nad projektem w pracy. Każde z Was może coś dodać do utworzonego w ten sposób współdzielonego folderu. Każdy może też kasować i zmieniać znajdujące się w nim pliki. Możesz udostępnić folder kolejnym osobom lub odebrać im dostęp do swoich danych.

GG Dysk - opcje / Fot. GG Network / Printscreen3. Wysyłanie plików i publiczne linki - Kiedy chcesz wysłać duży plik znajomemu z GG, robisz to po prostu w oknie rozmowy. Historia wysłanych i odebranych plików jest wówczas dostępna w widoku GG Dysku w komunikatorze, w zakładkach Odebrane i Wysłane.

Jeśli chcesz wysłać plik komuś, kto nie jest użytkownikiem GG albo nie masz go na liście kontaktów, umieść plik w folderze Publiczne i wyślij specjalny publiczny link. Po kliknięciu w niego, adresat pobierze przesyłaną treść z Twojego GG Dysku. Nie ma żadnego ograniczenia wielkości plików wysyłanych w ten sposób, muszą się tylko zmieścić na Twoim GG Dysku.

Rozpoczął się konkurs Dziennikarz obywatelski 2011 Roku.
Zgłoś swój materiał! Zostań najlepszym dziennikarzem 2011 roku. Wygraj jedną z ośmiu zagranicznych wycieczek.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

"W sieci jest wiele dysków online, sprawdźmy, jak wygląda polska propozycja."

Chyba propozycja z RPA? ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.