Facebook Google+ Twitter

Tester miesięcy miodowych

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-10-13 08:15

Od dawna wiadomo, że istnieją zawody cieszące się dużym zainteresowaniem i takie, których nikt nie chce wykonywać. Czy są jednak zawody, które uznać można za pożądane? Oczywiście. Jednym z nich jest tester miesięcy miodowych.

Jedno z irlandzkich biur podróży – Runaway Bride and Groom – w najbliższym czasie ogłosi informację o rekrutacji na stanowisko testera. Biuro to zajmuje się organizacją ślubów i luksusowych podróży poślubnych. Wymagania, jakie stawiane są kandydatom na wspomniane wcześniej stanowisko, nie są wysokie. Poszukiwana jest osoba o miłym usposobieniu, komunikatywna, lubiąca dobre jedzenie i podróże.

Z wybraną osobą zostanie podpisany sześciomiesięczny kontrakt. W trakcie jego trwania osoba ta odwiedzi m.in. Tajlandię, Malediwy i Zanzibar. Do jej obowiązków należeć będzie testowanie wszystkich oferowanych w danym miejscu atrakcji: uczestniczenie w eleganckich kolacjach, korzystanie z basenu, jacuzzi i wielu innych. Po powrocie zaś będzie ona musiała zdać przełożonym raport. Działania te mają na celu wyodrębnienie miejsc, które oferować można osobom zamożnym, by spełnić ich wymagania.

Wynagrodzenie pracownika zatrudnionego na tym stanowisku wynosić ma około 20 000 euro. Dodatkowo istnieje możliwość zabrania ze sobą wybranej przez siebie osoby. Praca w charakterze testera miesięcy miodowych cieszy się dużym zainteresowaniem. Przy pierwszej rekrutacji w kwietniu na stanowisko to wpłynęło 30 000 zgłoszeń z 90 krajów, także z Polski.

Roman Cieciuch
Zielona Linia
Tel. 19 524

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.