Facebook Google+ Twitter

Testosteron - Męski Maraton 2011 coraz bliżej

Nie masz planów na weekend 12-13 lutego? Proponujemy wyprawę do katowickiego Spodka na kolejną imprezę z cyklu "Testosteron - Męski Maraton 2011".

Plakat "Testosteronu - Męski Maraton 2011" / Fot. Materiały prasoweNa próżno szukać bardziej męskiej imprezy w naszym kraju. W ciągu dwóch dni zbliżającego się weekendu (12-13 lutego 2010 r.), w hali katowickiego Spodka odbędzie się kolejna już odsłona organizowanego rokrocznie "Testosteronu - Męskiego Maratonu". Co w tym roku przygotowali organizatorzy dla spragnionej wrażeń publiczności, nie tylko płci brzydkiej?

Dla fanów motoryzacji będą przygotowane dwa profesjonalne symulatory jazdy WRC. Do obejrzenia będzie ponad 150 modeli unikatowych motocykli i samochodów. Na zewnątrz Spodka będą się odbywać eliminacje mistrzostw Europy motocykli cutsomowych, w których udział weźmie 100 niezwykłych jednośladów. Zaplanowano też eliminacje z cyklu motoryzacyjnych wyścigów KJS.

Fani sztuk walki oczywiście też znajdą coś dla siebie. W czasie trwania "Testosteronu - Męskiego Maratonu" odbędzie się wiele pojedynków kategorii K1 oraz najstarszy w Polsce turniej MMA w kimonach "Irigumi-Go". Wielbiciele mieszanych sztuk walki powinni zarezerwować sobie wolny czas na godzinę 17 w niedzielę 13 lutego, bo właśnie wtedy rozpocznie się w katowickim Spodku prestiżowa gala, w której podziwiać można będzie umiejętności najlepszych polskich fighterów. Zaplanowano dziesięć zawodowych pojedynków - 7 z nich na zasadach MMA, a 3 pozostałe w formule K1. Walką wieczoru będzie pojedynek o pas MMA Chalengers w kat. 73 kg oraz 4-osobowy turniej wagi superciężkiej (>100kg). Zawodnicy będą walczyć w klatce, ponieważ wspomniana grupa promotorska chce zlikwidować problem wypadania walczących fighterów poza ring.Dla nie tylko męskiej części publiczności zakochanej w sporcie to nie koniec atrakcji. Pokazy agresywnej jazdy na rolkach na jednej z największych w Polsce vert ramp, umieszczonej na płycie głównej Spodka powinien rozgrzać do czerwoności fanów sportów ekstremalnych. Nie zabraknie również rowerów zjazdowych, na których ekipa "arthizm" będzie pokonywała wszelkie nierówności. Wielkim widowiskiem ma być pokaz rowerowego dirtu w wykonaniu najlepszych zawodników znad Wisły. Specjalna strefa związana z windsurfingiem i kitesurfingiem porwie wszystkich zainteresowanych spędzaniem wolnego czasu nad wodą. Będzie możliwość jazdy na skimmboardzie (miejska wersja surfingu) oraz obserwowania profesjonalistów podczas zawodów.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.