Facebook Google+ Twitter

"Testosteron - Męski Maraton" po raz trzeci w Spodku!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-03-02 13:52

Już w sobotę 10 marca w katowickim Spodku odbędzie się wydarzenie po brzegi nasycone testosteronem czyli Męski Maraton. Niezmiennie nieodłącznym jej elementem będą szybkie samochody, piękne kobiety i walka MMA.

Walki MMA są nieodłączną częścią imprezy Testosteron - Męski Maraton / Fot. Piotr DrabikPodobnie jak w poprzednich latach i podczas tej edycji imprezy, przeznaczonej dla prawdziwych mężczyzn, będzie gala MMA Challengers 7. Po południu w sobotę 10 marca odbędzie się 10 zawodowych pojedynków, 7 w formule mieszanych sztuk walki, a pozostałe na podstawie zasad federacji K1. O pas organizacji MMA Challengers najlepsi wojownicy będą rywalizować w kategorii 83 kg oraz 73 kg.

Organizatorzy zaplanowali również bardzo silny skład zawodów, złożony z najlepszych zawodników z Polski i zagranicy, którzy zapewnią emocje publiczności. W roli sędziego ringowego wystąpi jeden z najbardziej doświadczonych polskich zawodników MMA, czyli Krzysztof Kułak.

Dotychczas zorganizowano 6 zawodowych gal pod marką MMA Challengers.
Warto przypomnieć, że pojedynki odbywają się w ośmiokątnym ringu otoczonym siatką, branżowo nazywanym oktagonem, a potocznie "klatką". Przeszłość w tej formule MMA mają za sobą tacy zawodnicy jak Marcin Held, Mariusz Abramiuk (obydwoje walczący obecnie dla amerykańskiego Bellatora), Artur "Kornik" Sowiński i wielu innych utalentowanych wojowników. Wśród tegorocznych uczestników gali nie zabraknie tych z regionu Śląska, którzy zawsze mogą liczyć na gorący doping swoich fanów. Ponadto, w godzinach poprzedzających najważniejsze walki odbywać się będą pojedynki młodych adeptów sztuki.

Plakat imprezy Testosteron - Męski Maraton 2012 / Fot. Materiały prasoweAle MMA Challengers 7 będzie tylko wisienką na torcie już 3. edycji imprezy skierowanej do mężczyzn głodnych wrażeń. Przez całą sobotę w katowickim Spodku nie tylko przedstawiciele płci brzydkiej znajdą coś dla siebie. Tradycyjnie hala zostanie podzielona na kilka stref. W sekcji Speed – ProfiAuto każdy fan motoryzacji będzie mógł popatrzeć najszybsze i najbardziej pożądane samochody i motocykle świata. W międzyczasie będą się odbywać eliminacje cyklu motoryzacyjnych wyścigów KJS na terenach zewnętrznych Spodka. Natomiast sama nazwa Extreme Sports powinna już mówić sama za siebie, ale ściślej kryje się pod nią pokazy freestylu motocrossowego w wykonaniu najlepszych zawodników, a także widowiskowe skoki motocyklowe wewnątrz Spodka tuż nad klatką MMA. Organizatorzy nie zapomnieli również o fanach tatuażu - w Spodku będą na nich czekać najwięksi mistrzowie sztuki tatuażu podczas pracy, a co najważniejsze, każdy uczestnik imprezy będzie mógł sam sobie sprawić tatuaż.


DraPa

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.