Facebook Google+ Twitter

Testy przed Rajdem Karkonoskim

Tylko 4 dni do początku 3. rundy Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, tymczasem zawodnicy przygotowują się do startu. Michał Sołowow i Maciej Baran oraz Daniel Chwist i Dariusz Burkat, to dwie załogi które testowały w Jeleniej Górze.

1 z 14 Następne zdjęcie
Zdjęcie: fot.Maciej Niechwiadowicz
fot.Maciej Niechwiadowicz

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (9):

Sortuj komentarze:

"Banalna" to mocne słowa :) ja w dalszym ciągu staram się to opanować.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Andy
  • Andy
  • 07.06.2011 22:49

Zdjęcie nr 3 jest banalnie prostą sprawą. Dzięki temu widzimy dynamikę. Jest taki fotograf który robi rewelacyjne zdjęcia D.Kalamus. Co do Maćka, bardzo lubię twoje zdjęcia i śledzę je na autoklubie i uważam że tam się realizujesz na 100%. Tutaj, przy tej ilości zdjęć nawet nie bardzo jest jak rozwinąć skrzydła.

Komentarz został ukrytyrozwiń
123
  • 123
  • 07.06.2011 22:16

zdjęcie nr 3 powinno być uznane za rewelację, tak jak poprzednio identyczne z motocyklem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jak widać jestem tutaj nowy, i nie do końca znam jeszcze wszystkie "trendy". Co do zdjęcia, jak już to zostało wyjaśnione Michała Sołowowa, w pełni się zgodzę. Ale czy przy reszcie trzeba opisywać "samochód na trasie" ? Nie przesadzajmy, nie trzeba być wyjątkowo inteligentnym, czy też siedzieć w tematyce motorsportu żeby to zauważyć.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Andy
  • Andy
  • 07.06.2011 20:43

Jest to portal który stał się mocno informacyjny. Ludzie którzy odwiedzają twoją galerię chcą wiedzieć do czego się odnosi. Warto czasem podpisać zdjęcie aby wyjaśnić kto lub co jest na nim przedstawione. Relacje cieszą oko ale portalach motoryzacyjnych gdzie publikujesz. Tam nie trzeba pisać nic od tego są dziennikarze. Tu wcielasz się i w fotografa i dziennikarza. P.S Panie Ireneuszu, pan na zdjęciu nr 2 to Michał Sołowow taki kierowca;) i jeden z najbogatszych polaków w Polsce.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Przepraszam, że pytam. Kogo przedstawia zdjęcie nr 2-to tylko dla przykładu. Cieszy? Kogo? Czym? Leadem?, a może w narodowym języku.....w zajawce. Ojjjjjjjjj, strach czytać. Strach się odnosić. Negatywne łapki, które zaraz się tutaj pojawią, są tylko świadectwem bylejakości i jej preferowania. Doznał tego już Szeryf.

Komentarz został ukrytyrozwiń
123
  • 123
  • 07.06.2011 19:15

Maciej , też tak sądzę. Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Galerie przeważnie "cieszą oko" ,a nie informują. Myślę że poza leadem reszta opisów jest zbędna, ponieważ widać wszystko na zdjęciach.

Komentarz został ukrytyrozwiń
szeryf
  • szeryf
  • 07.06.2011 15:31

Sucho i bez najmniejszej informacji. Czemu to ma służyć.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.