Facebook Google+ Twitter

The Australian Pink Floyd Show w Polsce

Pink Floyd wiecznie żywy! Już niedługo to udowodni goszcząca po raz kolejny w naszym kraju grupa "The Australian Pink Floyd Show", która jest jedynym cover-bandem słynnej grupy. Koncerty odbędą się w Wrocławiu, Bydgoszczy, Warszawie i Katowicach.http://www.flickr.com/photos/ajburgess/3778055876/ / Fot. http://farm4.static.flickr.com/3015/3778055876_fcd990cc79_b.jpgPłyty takie jak „The Wall” czy „Dark Side of the Moon” na zawsze zmieniły oblicze muzyki. Niestety, Pink Floyd już prawdopodobnie nie zagrają żadnego koncertu, a tym bardziej w naszym kraju. Z pomocą dla fanów prawdziwego rocka przychodzi zespół, który latami dopracowywał swoje występy do perfekcji by jak najlepiej oddać klimat panujący na koncertach legendarnej grupy. "The Australian Pink Floyd Show" są już fenomenem - niezwykli muzycy tworzący ten zespół oddali dużą część swojego życia aby choć spróbować sprostać legendzie.

Widzowie nad Wisłą będą mieli okazję obejrzeć największe jak do tej pory widowisko - nową scenę, nowe animacje wideo, nadmuchiwane postacie, lasery, widowiskowe wizualizacje i inne niesamowite efekty specjalne. Technicy oświetleniowi jeżdżący z zespołem po całym świecie jeszcze bardziej dbają o wprowadzenie widzów w klimat muzyki kultowych Pink Floydów.

Co ciekawe, członkowie The Australian Pink Floyd Show" używają tych samych instrumentów co ich wielcy poprzednicy - dzięki temu duch "Pinków" cały czas będzie obecny na warszawskim Torwarze czy Katowickim Spodku. Doskonale dopracowany w każdym szczególe ponad http://www.flickr.com/photos/alterna2/3348831544/ / Fot. http://farm4.static.flickr.com/3629/3348831544_697227c6ee_b.jpgdwugodzinne show, niesamowita gra świateł, projekcje wideo oraz charakterystyczne wizualizacje sprawiają, że ich koncerty są wiernym odzwierciedleniem wydarzenia, jakim był każdy koncert Floydów.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Pink Floyd=moje życie

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.