Facebook Google+ Twitter

The Australian Pink Floyd Show wkrótce w Polsce

Jedyny z prawdziwego zdarzenia "tribute band" zespołu Pink Floyd powraca z koncertami do Polski. Już wkrótce - pod koniec stycznia - The Australian Pink Floyd Show pojawi się w siedmiu polskich miastach ze spektakularnym widowiskiem.

 / Fot. materiały promocyjneZaczynali w 1988 r., grając koncerty w lokalnych australijskich pubach i dopracowując każdy szczegół do perfekcji przez wiele lat. Mają na swoim koncie ponad tysiąc występów na całym świecie i wszędzie spotykają się z entuzjastycznym przyjęciem, nawet wśród tak wymagającej publiczności, jak ta zgromadzona na Międzynarodowym Konwencie Fanów Pink Floyd. Jednak chyba najlepszą rekomendacją dla tej grupy jest uznanie ze strony muzyków, których twórczość wykonują. Niezwykłym zaszczytem było zaproszenie muzyków na występ z okazji 50.urodzin lidera Pink Floydów - Davida Gilmoura w 1996 r., podczas którego do TAPFS dołączyli na scenie Richard Wright i Guy Pratt, by wykonać wspólnie jeden z utworów.

Obecnie są wielką gwiazdą na całym świecie. Wypełniają szczelnie wielkie hale koncertowe i stadiony m.in. w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych, a w ich muzycznej biografii nie brak występów niemal w każdym zakątku globu - koncertowali od Sydney, przez wszystkie ważniejsze miejsca Europy, kończąc na Panamie czy Chile, gdzie przyjmowano ich gorąco, a entuzjazm płynął nie tylko ze strony widowni, lecz także krytyków.

Ich fenomen tkwi zapewne w dopracowywanej latami perfekcji - panowie dbają o każdy szczegół, by stworzyć niezapomniane widowisko na miarę tych, jakie serwowali swojej publiczności legendarni Pink Floydzi. Wierną rekonstrukcję występów Floydów umożliwiają doskonali technicy oświetleniowi, akustyk współpracujący niegdyś z Davidem Gilmourem i spółką oraz kunsztowne wykorzystanie identycznych instrumentów, na których grali Brytyjczycy. Na Międzynarodowym Konwencie Fanów Pink Floyd TAPFS zaprezentowali ponad dwugodzinne show wzbogacony o projekcje wideo, wizualizacje i niezwykłą grę świateł, czym w stu procentach kupili swoją publiczność. Podczas tegorocznej trasy koncertowej widzowie mogą spodziewać się jeszcze bardziej efektownego widowiska.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.