Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

19659 miejsce

The Best of Stand-up! na Chłodnej we wrześniu

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-09-11 15:25

Podczas „The Best of Stand-up! na Chłodnej” Klub Komediowy Chłodna planuje zaprezentować widzom to, co najlepsze w stand-upie warszawskim i nie tylko.

 / Fot. materiały prasowe Chłodnej 25W weekend 21, 22 i 23 września (codziennie o 20.00) wystąpią komicy znani z występów w Comedy Central, Polsacie, TVP czy HBO, m.in.: Kempa i diapazony, Wojciech Fiedorczuk, Antek Syrek Dąbrowski, Karol Kopiec, Maciej Buchwald, Michał Sufin, Bartek Walos, Kacper Ruciński. W ramach piątkowego wielkiego Open Mica, każdy z widzów będzie miał szansę wypróbować się w trudnej sztuce rozśmieszania ludzi. Najlepsi zostaną nagrodzeni możliwością występu w kolejnych dniach przeglądu.

Miejsce: Klub Komediowy Chłodna, Chłodna 25, Warszawa

Bilety w cenie 15-30 zł. Karnet na wszystkie dni: normalny 70 zł / ulgowy 50 zł.

Rezerwacja biletów: komedia@chlodna25.pl lub tel. 601610085

Facebook: http://www.facebook.com/KlubKomediowyChlodna

Stand-up, czyli styl komedii, w którym komik mówi napisany przez siebie tekst, kierując go bezpośrednio do publiczności. Forma niepokorna i bezkompromisowa, główny nacisk kładzie na charyzmę komika, ostry i szczery ton występu.

21 września, godz. 20

Wielki Open-mic

Wieczór w trakcie którego każdy może zgłosić się i spróbować swoich sił przed mikrofonem. W ciągu sześciu minut będzie miał możliwość stanięcia w szranki z młodymi komikami. Dwóch zwycięzców tego wieczoru będzie miało okazję wystąpić w sobotę oraz w niedzielę, razem z zaproszonymi komikami. Poprowadzi Michał Kempa.

Kempa i Diapazony / Fot. materiały prasowe Chłodnej 25Kempa i diapazony

Stand uper, zwycięzca programu Zabij mnie śmiechem. Zdobywca wielu nagród. Uprawia humor psychodeliczno-festynowy utrzymany w stylistyce pomiędzy wczesnym Bobem Dylanem i późnym Davidem Hasselhoffem.

Bilety: normalne 20 zł / ulgowe 15 zł

Poziom szaleństwa, rozpadu, rozkładu formy, którą zaprezentował Michał Kempa i Diapazony, jest czymś tak przerażającym, dziwnym, uroczym, śmiesznym, ciekawym, że to mi prędko z głowy nie wywietrzeje. (Maciej Stuhr, Gazeta Wyborcza)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.