Facebook Google+ Twitter

The Best Photo 2009 w Wiadomościach24.pl

Współautorzy: Marcin Matysiewicz

Jeśli Twoją pasją jest fotografia - stań do walki o miano najlepszego fotografa serwisu Wiadomości24.pl. Pamiętaj, narodziny pasji to początek przygody! Wspólnie wybierzemy najlepsze zdjęcie, które w mijającym roku pojawiło się w W24. Konkurs The Best Foto 2009 - uważam za otwarty.

Wojak Boxing Night w Ełku. Fotografia nadesłana przez Marcina Matysiewicza. / Fot. Marcin MatysiewiczW dobie cyfrowego formatu i powszechnej dostępności, zarówno do internetu, jak i do aparatów, każdy może stać się fotoreporterem serwisu informacyjnego. Jednak nie chodzi tylko o to, aby przedstawić i zrelacjonować to co my widzimy, ale o to, by zabrać odbiorcę tam, gdzie my byliśmy. I tu z pomocą przychodzi nam fotografia. Dyscyplina uprawiana zawodowo przez fotoreporterów oraz hobbystycznie przez amatorów. Istnieje wiele konkursów fotograficznych, jednak często boimy się wziąć w nich udział.

Konkurs THE BEST FOTO 2009 jest otwarty dla wszystkich autorów Wiadomości24.pl, których zdjęcia pojawiały się w serwisie.

Nie sprzęt się liczy a umiejętności

Jeśli po przeczytaniu samego wstępu drogi czytelniku odniosłeś wrażenie, że nie masz szans, bo Twoje zdjęcia są robione aparatem kompaktowym - nie martw się. Konkurs jest podzielony na dwie kategorie. Kategoria pierwsza to tzw. lustrzanki. Tu swoje prace mogą zgłaszać wszyscy, którzy do przeprowadzenia swoich fotorelacji używają aparatów profesjonalnych, zgodnych ze standardem lustrzanki. Kategoria druga dotyczy tych, którzy do tworzenia galerii używają aparatów kompaktowych.

Skąd taki podział? Ponieważ aparat typu "kompakt" jest znacznie tańszy i częściej używany przez amatorów, zaś "lustro" to dosyć duży wydatek, na który nie zawsze każdego stać.

Aparaty w dłoń

Zatem drodzy autorzy aparaty w dłoń. Podobno pasja i zaangażowanie biją na głowę kompetencje, więc liczę na to, że i tak będzie tym razem. Konkursowe zdjęcia oceniane będą przez ludzi, którzy na co dzień zajmują się fotografią, ale i przez redakcję serwisu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (31):

Sortuj komentarze:

Konkurs w ogóle OK, ale jakiś taki mało jasny...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czekam i czekam na wynik konkursu i cisza

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zdrowia, bo jeśli tylko jest, to reszta wydaje się być formalnością!:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ok,,Zdrowia życzę..

Komentarz został ukrytyrozwiń

Już jest ok wszystko :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

No to wracaj do zdrowia:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mariuszu niestety nie byłem po za granicami naszego pięknego kraju. Miałem mały wypadeczek i na kilka dni zostałem w państwowym szpitalu. Ale już jest wszystko ok

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zdrowia, Mateusz!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pawle oraz drodzy użytkownicy niestety z przyczyn niezależnych ode mnie (problemy zdrowotne) zostałem uziemiony przez parę dni w miejscu gdzie dostęp do internetu graniczy z cudem a posiadanie komputera jest tak samo realne jak wykonanie zabiegu w terminie przez NFZ :) ale jestem już z wami i już jutro poznacie całą prawdę. Obiecuję na 100%. Przepraszam jeszcze raz każdego kto wysłał do mnie zdjęcia. Pozdrawiam
---
Max

Komentarz został ukrytyrozwiń

No i gdzie ta galeria ;> ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.