Facebook Google+ Twitter

The Black Keys nie wystąpią na warszawskim Torwarze 21 lutego. Zespół odwołuje trasę koncertową

Wszystkie koncerty zespołu The Black Keys w ramach trasy "Turn Blue World Tour" zostają odwołane. Przyczyną jest poważna kontuzja barku Patricka Carney'a.

 / Fot. By File creator: Y2kcrazyjoker4 Original photographer: Jason Persse [CC BY 2.0 (http://creativecommons.org/licenses/by/2.0) or CC BY-SA 2.0 (http://cr21 lutego na warszawskim Torwarze miał wystąpić amerykański zespół The Black Keys. Ze względu na kontuzję barku perkusisty Patricka Carney'a nadchodzące koncerty (do 10 marca) zostają odwołane.

"Jest nam bardzo przykro, że jesteśmy zmuszeni odwołać nasze nadchodzące występy do 10 marca. Patrick potrzebuje czasu, aby wyzdrowieć. Dziękujemy wszystkim naszym fanom za ich wsparcie, z niecierpliwością oczekujemy powrotu na trasę" - czytamy w oficjalnym oświadczeniu zespołu.

Zaplanowanych koncertów nie udało się przełożyć na inne terminy. Jak czytamy na livenation.pl: "Z przykrością informujemy, że z powodu wcześniejszych zobowiązań zespołu i dostępności dat, mimo wszelkich starań, nie udało się przełożyć koncertów na inne daty. Wszystkie bilety można zwracać w miejscach ich zakupu. Zwroty biletów przyjmowane będą do 30 kwietnia 2015".

Zobacz także: Tom Odell kolejnym artystą, który zagra na Open'er Festival 2015

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.