Facebook Google+ Twitter

The Black Keys zagrają koncert na warszawskim Torwarze!

Po udanym koncercie na tegorocznym Open'er Festival rockowo-bluesowy duet (Dan Auerbach i Patrick Carney) postanowili jeszcze raz przyjechać i zagrać dla polskiej publiczności. Tym razem na halowym koncercie w Warszawie 21 lutego 2015 roku!

 / Fot. Materiały prasoweKoncert duetu The Black Keys, który zaplanowany był na 21 lutego 2015 w Łodzi, z przyczyn produkcyjnych zostaje przeniesiony do Warszawy, na Halę Torwar.

The Black Keys powstał w 2001 roku. 10 lat później mieli już na swoim koncie sprzedanych ponad 2 miliony płyt w samych Stanach Zjednoczonych. Doskonała passa zespołu trwa nieprzerwanie a w 2010 roku ich piąty album „Brothers” zdobył trzy nagrody Grammy, przynosząc przebojowe single „Tighten Up” i „Howlin’ for You”. Wiosną 2011 roku zespół rozpoczął pracę nad „El Camino”. Główny singiel z płyty – „Lonely Boy”, przyniósł duetowi kolejne statuetki Grammym.in dla najlepszego utworu rockowego. „El Camino” zostało również rockowym albumem roku. Obecna trasa koncertowa promuje nowy krążek cieszący się uznaniem krytyków – Turn Blue. To już ósma płyta duetu.

The Black Keys w niezwykły sposób nawiązuje do rocka. Ich muzyka jest mocno zakorzeniona w bluesie i amerykańskiej tradycji a ich zupełnie wyjątkowe brzmienie sprawia, że zdobyli miliony fanów na świecie.

Koncert The Black Keys 21 lutego będzie nie lada wydarzeniem dla miłośników dobrej muzyki.

Ważne informacje odnośnie biletów:

Wszystkie bilety
GOLDEN CIRCLE
oraz bilety na
PŁYTĘ
zakupione na koncert Łodzi w Atlas Arenie będą honorowane na koncercie w Warszawie na Torwarze .
Klienci, którzy zakupili bilety na trybuny lub nie będą mogli skorzystać z biletów w związku ze zmianą miejsca koncertu proszeni są o kontakt : info@livenation.pl lub info@eventim.pl

Zwroty biletów oraz wymiany będą przyjmowane wyłącznie do
16 listopada 2014


Poniżej zapraszam do obejrzenia największego hitu The Black Keys - Tighten Up który w sieci został obejrzany już ponad 40 milionów razy!Zobacz też: Archive na czterech koncertach w Polsce wiosną 2015

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.