Facebook Google+ Twitter

The Black Water Panic Project prezentuje nowy teledysk (wideo)

Zielonogórska grupa The Black Water Panic Project nakręciła teledysk do utworu "Patience & Discipline" pochodzącego z nowego albumu "Alpha Pro Broken Machines".

 / Fot. materiały prasoweKonsekwencja, cierpliwość i dyscyplina to słowa, które określają najtrafniej określają album „Alpha Pro Broken Machines”. Pod względem muzycznym trafiły tam przemyślane kompozycje osadzone w tonacjach molowych, pełne melodyjnych wokali, krzyków oraz „growli” podkreślających mroczne oraz melancholijne teksty, zaśpiewane przez Koszmar Zwierzę i Katarzynę Pusowską. Eklektyczna całość mająca swoje korzenie w metal/industrialu, zimnej fali i równie zimnej elektronice. Jest to nietuzinkowy zły „trip”, który niesie słuchacza w otchłań czarnej wody, do samej istoty strachu przed śmiercią, starzeniem się, szaleństwem, przed fatum, jakie ciąży nad każdym istnieniem od momentu narodzin, fatum niedostrzeganym na co dzień i bagatelizowanym w gonitwie za katalogowym ideałem konsumpcyjnego stylu życia.

Muzyczne fascynacje Black Water Panic Project, które słychać na "Alpha Pro Broken Machines" to między innymi: Nine Inch Nails, Marilyn Manson, Satyricon i Rob Zombie.

Mięsiste, przypominające jadący z pełną prędkością czołg brzmienie basu jest dziełem Jakuba Szyszki, niesamowite solówki i inne gitarowe dźwięki dograł Artur Tabor. Całość albumu została zarejestrowana w Lonely Room Studio w Zielonej Górze, a zmiksowana i zmasterowana w warszawskim Gagarin Studio przez Marcina Kwazara Cisło, który odpowiadał już za brzmienie pierwszej płyty The BWPP "Fight For Oxygen" z 2014 roku.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.