Facebook Google+ Twitter

The Cocksuckers: "Nie jesteśmy za bardzo normalni"

Młody kolektyw z Warszawy złożony z trzech DJów - The Cocksuckers - wystąpi na krakowskiej imprezie poprzedzającej festiwal Coke Live. Kim są i jaką muzykę prezentują?

The Cocksuckers to warszawski kolektyw DJ-ski, który swoje możliwości zaprezentuje w Krakowie 19 sierpnia. / Fot. materiały zespołu"Night of the subculture" to impreza, na której wystąpią młodzi, warszawscy artyści, która odbędzie się 19 sierpnia w krakowskim klubie Błędne Koło. U boku The Cocksuckers pojawią się m.in. Slum Dunk, Holly Kitty i Junkie Punks. Kim są tytułowi Cocksuckersi? Rozmowę z Piotrem Kasprowiczem, przeprowadza Rafał Konieczny.

The Cocksuckers to warszawski kolektyw DJ-ski, który swoje możliwości zaprezentuje w Krakowie 19 sierpnia. / Fot. materiały zespołuRafał Konieczny: Skąd nazwa Waszego kolektywu?

Piotr Kasprowicz: - Kolektyw tworzą Łukasz Czarnocki, Witek Smolicz i ja. Nazwa wzięła się
stąd, że za deckami nie jesteśmy za bardzo normalni, miksujemy muzykę w bardzo różny sposób, a ten różni się od sposobu grania innych DJ-ów.

W jaki sposób się w trójkę zebraliście?
- Znaliśmy się już wcześniej. Łukasz zajmował się głównie grafiką, zainteresował się także muzyką, którą grałem w domu. Nauczyłem Łukasza gry i po kilku miesiącach opanował to perfekcyjnie. Witek natomiast grał już od roku, w innym kolektywie, postanowił jednak przyłączyć się do nas. Kupiliśmy sobie sprzęt, zrobiliśmy mini-studio i tak to się zaczęło.

Jaki styl muzyki prezentujecie?
- Głównie muzykę elektroniczną, ale oczywiście jesteśmy otwarci i nie ograniczamy się. Potrafimy miksować dosłownie wszystko i łączyć każdy styl muzyki. Muzyką elektroniczną interesujemy się najbardziej, gdyż kiedy zaczynaliśmy, nie była ona jeszcze tak popularna, jak dziś. Postanowiliśmy grać electro właśnie po to, aby zaprezentować coś nowego.

To w takim razie kiedy powstał wasz kolektyw, skoro gdy powstawaliście, muzyka elektroniczna nie była jeszcze popularna?
- Z Łukaszem i Witkiem znamy się od około dwóch lat, wspólnie miksujemy nieco ponad rok, a kolektywem jesteśmy od pół roku.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

CockSuckersFan:)
  • CockSuckersFan:)
  • 08.11.2010 14:48

Kocham CockSuckersów szukałam rodzaju muzyki który by do mnie pasował i taką muzyke grają właśnie CockSuckersi <3

Komentarz został ukrytyrozwiń
Kamila Kanister
  • Kamila Kanister
  • 08.10.2010 23:16

Uwielbiam cocksuckers, uwielbiam uwielbiam <3

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.