Facebook Google+ Twitter

The Cult na Open Mind Festiwal!

Już 12 sierpnia w Szczytnie na naszej scenie muzycznej powitamy nową muzyczną imprezę - Open Mind Festiwal. Jego główną gwiazdą będzie zespół The Cult.

The Cult. / Fot. Materiały prasowe.W dniach 12-14 sierpnia przez festiwalową scenę przewinie się 16 artystów polskich i zagranicznych tworzących w stylach rock, metal i muzyki alternatywnej. Otwartość na różnorodną twórczość jest mottem festiwalu.

Dla tych, którzy pojawią się tych dniach w Szczytnie czekają również inne atrakcje. Artyści festiwalowi będą prowadzić warsztaty muzyczne, nie zabraknie również performance'u teatralnego i pokazu filmów w miejscowym kinie.

 / Fot. Materiały prasowe. Główną gwiazdą festiwal będzie niezwykle barwny zespół The Cult, który nagrał takie utwory jak chociażby "She Sells Sanctuary" czy "Fire Woman. Ich charyzmatyczny lider Ian Astbury zastępował również Jimiego Morrisona w reaktywowanym The Doors. Sam Astbury jest również twórcą koncepcji festiwalu "A Gathering of the Tribes", który również cechował się otwartością na nowe brzmienia. Idea Open Mind Festiwal nawiązuje do tego pomysłu.

Organizatorem Festiwalu jest Klub Stodoła i Miasto Szczytno.

Od 12 kwietnia w sieci Eventim można nabywać karnety trzydniowe na festiwal w cenach promocyjnych 190 zł./210 zł.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.