Facebook Google+ Twitter

The Cure dołącza do lineupu Primavera Sound

Kto jeszcze nie widział Roberta Smitha i paczki, ten będzie miał taką okazję na przełomie maja i czerwca w Barcelonie. Brytyjczycy właśnie potwierdzili swój występ na festiwalu.

 / Fot. CurePo dłuższej chwili ciszy z obozu Primavera Sound, nadeszła prawdziwa bomba - The Cure zasila zestaw muzyczny, którym raczyć będzie się można pomiędzy 30 maja a 3 czerwca tego roku. Jak na razie powodów do wizyty Hiszpanii w tym terminie jest już kilkadziesiąt i wszystkie doskonałe. Kolejne wieści dorzucały do zestawu postaci takie jak Jeff Mangum czy Josh T. Pearson, czy całą masę zespołów zaspokajających najbardziej wybredne i skomplikawane gusta: od Melvins, przez Liturgy, po Yo La Tengo i Afghan Whigs, nie wspominając już o grime'owym Grimes i zdrowej dawce popu w wydaniu chociażby Neon Indian.

The Cure będą zapewne jednym z tych zespołów, które zainteresują fanów wszystkich gatunków. Co roku w Parc del Forum ważnym elementem programu są klasycy - i za takich niewątpliwie należy uznać Anglików, którzy grają razem od 1976 roku. Co prawda od prawie czterech lat zespół nie wydał żadnej płyty, ale ich "4:13 Dream" z 2008 roku potwierdziła, że dobrych pomysłów na granie Cureowcom nie brakuje.

A to próbka ich możliwości ze wspomnianego wydawnictwa:Oczekujemy oczywiście jeszcze więcej emocjonujących wieści z serca Katalonii.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.