Facebook Google+ Twitter

The Rolling Stones odwołali trasę koncertową. Jagger wydał oświadczenie

Na oficjalnej stronie wokalisty The Rolling Stones pojawiło się oświadczenie w sprawie śmierci L'Wren Scott i informacja o odwołaniu trasy koncertowej Stonesów, zaplanowanej na marzec i kwiecień.

"Staram się zrozumieć, dlaczego moja ukochana i przyjaciel postanowiła zakończyć swe życie w tak tragiczny sposób. Spędziliśmy ze sobą wiele wspaniałych lat i ułożyliśmy wspólnie życie. L'Wren miała niezwykłą osobowość. Jej talent podziwiało wielu ludzi, nie tylko ja. Jestem wzruszony wyrazami uznania dla niej i wsparciem, jakie otrzymałem. Nigdy jej nie zapomnę. Mick Jagger".

Jak podaje rmf24.pl projektantka mody miała dołączyć do zespołu w Australli, gdzie mieli rozpocząć trasę koncertową. Obecnie tournee zostało odwołane.

Takie oświadczenie pojawiło się na oficjalnej stronie Micka Jaggera. Jest to pierwsza oficjalna reakcja po śmierci L'Wren Scott. Z muzykiem byli parą od 2001 roku.

Według relacji przyjaciół wokalisty The Rolling Stones wynika, że jest załamany i z trudem komunikuje się z otoczeniem. Obecnie jest pod opieką swoich dwóch córek: Elizabeth i Georgii May.

Przypomnijmy, że L'Wren Scott, znana projektantka mody, została znaleziona martwa w swoim apartamencie w Nowym Jorku. Powiesiła się na szaliku na klamce w swoim apartamencie w Nowym Jorku. Miała 47 lat.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.