Facebook Google+ Twitter

The Rolling Stones przeznaczy pieniądze dla ofiar wypadku we Francji

Zespół The Rolling Stones jest już w Polsce. Przylecieli do Warszawy po koncercie w Brnie. Zatrzymali się w hotelu Hayatt, przed którym powitał ich w nocy z poniedziałku na wtorek tłum fanów i dziennikarzy.

Oficjalne oświadczenie organizatorów koncertu podaje, że "Zespół The Rolling Stones, artyści występujący gościnnie oraz organizatorzy koncertu w Warszawie, z szacunkiem dla ogłoszonej żałoby narodowej informują, że koncert odbędzie się zgodnie z planem 25 lipca 2007 r. Ofiary tragicznego wypadku we Francji zostaną uczczone podczas tego wieczoru minutą ciszy. Jako wsparcie dla rodzin ofiar zespół The Rolling Stones przekaże dotację finansową na specjalnie utworzone konto, które będzie administrowane przez Fundację Polsat i Caritas Polska. Sponsorzy koncertu także zadeklarowali przekazanie pieniędzy na wspomniane konto".

Okazuje się jednak, że zespół The Rolling Stones i sponsorzy koncertu zdecydowali się przekazać rodzinom ofiar wypadku autokarowego we Francji pieniądze, które zostaną wypłacone za pośrednictwem konta administrowanego tylko przez Fundację Polsat.

Widowisko na Służewcu oglądać będzie ok. 45 tysięcy widzów. To trzecia wizyta zespołu w Polsce.
150-minutowe show, które zostanie zaprezentowane w środę o godz. 21, promuje ostatnią płytę zespołu „A Bigger Bang” wydaną w 2005 r.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.