Facebook Google+ Twitter

The Rolling Stones zagrają w lipcu w londyńskim Hyde Parku

45 lat po legendarnym występie The Rolling Stones w Hyde Parku, chłopaki powracają tu, gdzie wszystko się zaczęło.

The Rolling Stones w San Siro 2006, Fot. http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Rolling_stones_-_11_luglio_2006_-_san_siro.jpg / Fot. The Rolling Stones6 lipca i 13 lipca - to daty występów legendarnych Stonesów w londyńskim Hyde Parku w tym roku. Obok nich na scenie zaśpiewają z nimi Lady Gaga, Paloma Faith i Florence Welch, która już była gościem zespołu w ubiegłym roku w O2 w Londynie, gdy zaśpiewała z nimi "Gimme Shelter". To już tradycja, że wokalistki pojawiają się na ich trasach z nimi na scenie. Ostatnio była to Sheryl Crow, która wystąpiła ze Stonesami w Chicago.

Gdyby tego było mało, Mick Jagger zaprosił do występu również Adele. Na razie jednak jeszcze piosenkarka nie potwierdziła swojego udziału w imprezie. Jak wiadomo, jest ona świeżo upieczoną mamą i to może stanąć na przeszkodzie w powiedzeniu TAK Stonesom.

Wokalista Stonesów zdradził, że być może odkurzy swój stary biały płaszcz, w którym 44 lata temu wystąpił w Hyde Parku.

Adele w 2009 roku, Fot. Wikipedia Commons, http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Rolling_stones_-_11_luglio_2006_-_san_siro.jpg / Fot. Archiwum AdelePoczątkowo miał być to tylko jeden koncert w Hyde Parku, 6 lipca, ale po tym jak bilety rozeszły się szybciej od świeżych bułeczek, bo w mniej niż 5 minut, zespół dodał jeszcze jedną datę, 13 lipca.

To nie będzie zwykły koncert The Rolling Stones. To będzie niemal festival, z gwiazdami supportującymi takimi jak singer-songwriter Tom Odell, zespół 1975, Tribes, Palma Violets, The Vaccines, czy Temper Trap.

Bilety dostępne są na ebayu, za minimalną cenę 160 funtów. Jednak jeśli Adele potwierdzi swój występ, cena podskoczy wysoooooko.

Mick Jagger i spółka mają bardzo zajęte lato tego roku. Obok Hyde Parku grają też festiwal Glastonbury i trasę po Stanach Zjednoczonych.

Materiał przygotowany na podstawie artykułów:
http://www.guardian.co.uk/music/2013/apr/09/rolling-stones-second-hyde-park-date
http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/showbiz/bizarre/4954064/rolling-stones-want-adele-to-perform-with-them-at-july-gigs.html#ixzz2VEgoXnPYWybrane dla Ciebie:


Tagi:


Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.