Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

3194 miejsce

The Sims 4. Przetestuj grę i graj za darmo przez 48 godzin

The Sims 4 dołączyło do gier oferujących 48-godzinny okres testowy w usłudze Origin. Postępy w grze w trakcie okresu testowego zostają zapisane, więc jeśli użytkownikowi spodoba się gra i zdecyduje się na jej zakup, nową sesję rozpocznie od miejsca, w którym zakończył poprzednią.

 / Fot. youtube/screenFirma Electronic Arts dla fanów gry "The Sims" przygotowała ciekawą propozycję. Ci, którzy jeszcze nie zdecydowali się na zakup "The Sims 4" mogą przetestować grę i przez 48 godzin grać zupełnie za darmo w usłudze Origin. Po upływie tego czasu gra zostanie zablokowana, a warunkiem jej odblokowania będzie zakup pełnej wersji. Okres testowy Origin startuje przy pierwszym uruchomieniu gry.

Niestety, zegar będzie naliczał czas niezależnie od tego, czy użytkownik faktycznie gra, czy też akurat robi sobie przerwę.

Zobacz także: Od marca zagrasz w The Elder Scrolls bez abonamentu. W czerwcu ukaże się wersja dla Xbox i PlayStation

Jak przekonują pomysłodawcy: "Nie wahajcie się. Skosztujcie. Spójrzcie pod maskę. To pełna wersja gry, więc możecie sprawdzić wszystkie funkcje i opcje, grając tak długo, jak pozwoli okres testowy" - czytamy na origin.com.

Obecnie, oprócz gry "The Sims 4" można przetestować również "Battlefield 4", "Titanfall", oraz "Kingdom of Amalur: Reckoning".źródło: help.ea.com

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.