Facebook Google+ Twitter

"The Sun": UFO zderzyło się z elektrownią wiatrową

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2009-01-08 11:20

Brytyjski "The Sun" donosi na pierwszej stronie, że wczoraj nad ranem niezidentyfikowany obiekt latający zderzył się z elektrownią wiatrową w Conisholme w hrabstwie Lincolshire.

 / Fot. Screen ze strony http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/news/ufos/article2108149.eceDziennik publikuje zdjęcie uszkodzonej turbiny, która ma jedną 25-metrową łopatę śmigła urwaną, a drugą - powyginaną. Obok stoją dwie nieuszkodzone turbiny. Świadkowie mówią, że około godziny 4
rano obudził ich potworny trzask za oknami i zdążyli zobaczyć, jak dziwne pomarańczowo-żółte światła oddalają się od wysokich na 70 metrów masztów turbin. Kilkanaście osób mieszkających w pobliżu elektrowni twierdzi, że widziało wcześniej soczewkowate światła krążące wokół masztów.

Jak pisze "The Sun", kontrola ruchu lotniczego nie odnotowała żadnego wypadku. Pogoda była normalna, a zdaniem ekspertów nawet huragan nie powinien urwać ani uszkodzić łopaty śmigła turbiny. Prowadzący dochodzenie właściciele elektrowni są zaskoczeni zniknięciem bez śladu urwanej łopaty i tylko badacze UFO nie mają żadnych wątpliwości, że sprawcą jest niezidentyfikowany obiekt latający.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.