Facebook Google+ Twitter

The Umbilical Brothers znów w Polsce!

Australijski duet kabaretowy podbił polskie serca podczas trasy w marcu. Już niedługo będzie można zobaczyć ich znów - The Umbilical Brothers znów w Polsce!

 / Fot. materiały organizatoraByli u nas pod koniec marca. Odwiedzili Poznań, Warszawę, Katowice i Kraków. Po występach schodzili do publiczności można było poznać ich od drugiej strony. Ci, którzy nie załapali się do teatru, mogli ich zobaczyć w telewizyjnym show, prowadzonym przez Roberta Górskiego i Marcina Wójcika. Zwiedzili cały świat, a teraz The Umbilical Brothers wracają do Polski na krótkie tournée.

Charakteryzują ich granatowe spodnie na szelkach i czerwone podkoszulki. Czasem jakiś pacynkowy miś koala przewinie się po rękach Shane'a Dundasa i Davida Collinsa. Duże natężenie odgłosów, perfekcyjnie zgranego ruchu i uniwersalnych żartów sprawią, że nie można się z nimi nudzić. Gdyby, jak wielu polskich kabareciarzy, zagłębiali się w dowcipy polityczne i komentowanie własnej kultury, pewnie nikt by o nich nie usłyszał.

„Umbilical Brothers” to innowacyjne, rozbudzające umysł przedstawienia teatralne, pełne zaraźliwej energii i humoru. Całość utrzymana jest w klimacie absurdu i radosnej nieprzewidywalności. Postaci, które przeżywają groteskowo niebezpieczne przygody, wszechobecny ruch, zaskakująca forma, elementy komedii filmowej tzw. „slapstick”, tego nie znajdziemy w najlepszym, rozrywkowym programie telewizyjnym. Do listy atutów dopisać należy jeszcze zachęcanie, podczas występów, publiczności do interakcji. Wszystko to składa się na gwarancję niepowtarzalnego programu i świetnej zabawy.

Terminy i miejsca występów:
30.11 godz. 19.30
Warszawa Teatr Polski
01.12 godz. 20  Wrocław IMPART
02.12 godz. 20
Poznań Apollo

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

marek
  • marek
  • 26.11.2010 00:27

polecasz na youtube? Bez sensu, ich trzeba zobaczyć na żywo

Komentarz został ukrytyrozwiń

Goście są fenomenalni. Polecam obejrzenie jakiegoś ich numeru na you tube. Potrafią zmienić nastrój na lepszy...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.