Facebook Google+ Twitter

"The voice of Poland" - kopalnia talentów

Od kilku tygodni TVP2 emituje "The Voice of Poland". Podczas przesłuchań w ciemno, w studio pojawiły się różne osoby, pokazujące swoje zamiłowanie do muzyki.

"The Voice of Poland",jest programem muzycznym, przeznaczonym dla wszystkich osób, które kochają muzykę i nie boją się tego okazać. Jest ogromną szansą dla wszystkich uczestników na to, że wreszcie w ich muzycznym świecie zacznie się coś dziać. Do programu może zgłosić się każdy. Pojawiają się w nim osoby, które są pewne siebie i swoich możliwości.

Formuła programu jest nieco nietypowa, ponieważ przesłuchania castingowe odbywają się w ciemno - jurorzy (Kayah, Ania Dąbrowska, Nergal, Piasek) są odwróceni plecami do uczestników, a patrzą na nich dopiero wtedy, kiedy uczestnik ich zainteresuje.

Kayah, Adam "Nergal" Darski, Ania Dąbrowska i Andrzej Piaseczny szukają najlepszego głosu w Polsce. Program składa się z trzech etapów. Po "Przesłuchaniach w ciemno" rozpocznie się "Bitwa". Uczestnicy zmierzą się w duetach z kolegami z drużyny. Trenerzy zdecydują, który z podopiecznych zostanie wyeliminowany.

Program to też dobry sposób na przypomnienie widzom o takich osobach jak Gabriel Fleszar ("Kroplą deszczu"), czy Edyta Strzycka ("Teraz bez Ciebie") jak również zupełnie nowych postaciach. Taka produkcja, jak "The Voice of Poland" jest kopalnią talentów.

Warto ją oglądać, bo można wcześnie zauważyć ciekawą osobowość. Serdecznie polecam.Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Żega
  • Żega
  • 09.10.2011 20:26

Uzupełniając swoją wypowiedż z godz.14:04 uważam-bierzmy dobry przykład z innych,lepszych od nas,ale róbmy swoje,absolutnie niezamykając się na świat...

Komentarz został ukrytyrozwiń
Angelika Wróbel
  • Angelika Wróbel
  • 09.10.2011 14:29

Kochani... The voice jest po angielsku, ponieważ tak jest w umowie, to nie jest nasz program więc musi wyglądać on tak jak oryginał... to chyba dobrze, że jesteśmy otwarci na świat. Janek Turski - Mirek Witkowski :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
Żega
  • Żega
  • 09.10.2011 14:04

W Polsce nie jeden się zachwyca,mówi "co to zagranica"i dlatego durna moda-wszędzie" zagranicę" doda.A nasz język się zaśmieca i ubożeje.W tym "obcym" programie muzycznym lansuje się piosenki zachodnie.Nie powiem,żeby były brzydkie.Przeciwnie-są bardzo ładne,w dobrym wykonaniu polskich talentów.Zauważyłem też,że wykonawca z polską piosenką nie przebije się.Efektem tych trendów jest potem brak polskich przebojów na europejskiej scenie.Tyle miałbym uwag do programu "The voice of Poland".

Komentarz został ukrytyrozwiń
Janek Turski
  • Janek Turski
  • 09.10.2011 04:35

najlepszy jest Mirek Wojtkowski

Komentarz został ukrytyrozwiń
Zygi
  • Zygi
  • 09.10.2011 04:03

Co to jest The Voice-żyjemy przecież w kraju który ma swój język.Może to wielkie G....przetłumaczyć te znaczenie na językPolski poprawnie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.