Facebook Google+ Twitter

The Voice of Poland: Mariusz Kozak:próbuję spełnić marzenia dzieci

Kiedy zaczynały się castingi do "The Voice of Poland", Mariusz Kozak wyruszył na nie z jasnym celem. Jakim? Zdradzi Wam w wywiadzie, którego udzielił dla W24.pl. Opowie też o muzyce i o zgierskim specjalnym ośrodku szkolno-wychowawczym.

Mariusz, wraz z zaprzyjaźnionymi artystami i firmami, organizuje akcję: "Zostań mikołajem. Spełń dziecięce marzenie" - w ten sposób chce spełnić małe-wielkie marzenia wszystkich dzieci z ośrodka. Każdy może wziąć udział i spełnić marzenia tych dzieci.

Do akcji przyłączyło się również wielu artystów m.in. Ania Świątczak, Dorota Miśkiewicz, Ilona Felicjańska i inni. W chwili obecnej akcja ma już ponad 120 mikołajów. Więcej informacji o tej, jakże szlachetnej akcji małych-wielkich marzeń, można dowiedzieć się pod linkiem www.zostanmikolajem.com (każda osoba wchodząca w podany link jest proszona o uważne przeczytanie każdej podstrony serwisu). Finał tego przedsięwzięcia odbędzie się w zgierskim ośrodku już 19 grudnia, podczas 45-minutowej gwiazdki, w której wezmą udział uczestnicy programu "The Voice of Poland". Później nastąpi rozdanie prezentów - spełnią się marzenia wszystkich dzieciaków.
Mariusz specjalnie dla W24.pl udzielił wywiadu, w którym opowiada o radości z życia, muzyce i szczegółach akcji, którą organizuje.
Wiem, że na co dzień nie zajmujesz się muzyką... Czym zajmujesz się każdego dnia?
- Pracuję z przyjaciółmi w niewielkiej Agencji Reklamowej PLEJ. Kiedyś pomogli mi w życiu, kiedy Zuzia była chora i praca na pełny etat była po prostu niemożliwa. Przyjęli mnie do siebie i dzięki nim przeżyliśmy najtrudniejsze chwile. A teraz udaje mi się rozwijać z przyjaciółmi ich firmę. I to z niemałymi sukcesami.

Czym dla Ciebie jest muzyka? Wyobrażasz sobie życie bez niej?
-Życie nie powinno składać się tylko z obowiązków. Powinny być również przyjemności i rzeczy, które nas nakręcają. Dają siłę, pozytywną energię, uśmiech. Muzyka to dla mnie światełko. Jestem z wykształcenia malarzem, ale też mam w dorobku skromne wykształcenie muzyczne. To siedzi w człowieku bardzo mocno. I żyć bez tego po prostu się nie da.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.