Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

2500 miejsce

"The Voice of Poland". Zwycięzcą został Damian Ukeje

Od 3 września br. w TVP 2 transmitowane były castingi i bitwy pierwszej edycji "TVoP". 10 grudnia o godz. 20 odbył się wielki finał. Zwycięzcą został Damian Ukeje.

Każdy z trenerów wystawił jednego uczestnika do finału. Znalazły się w nim osoby, które według widzów miały największe poparcie podczas półfinałowego odcinka (Kayah: Mateusz Krautwurst, Ania Dąbrowska: Piotr Niesłuchowski, Andrzej Piaseczny: Antek Smykiewicz, Nergal: Damian Ukeje.)

Walka była wyrównana, występy na dobrym poziomie. Gościem specjalnym był Garou, z którym też zaśpiewali finałowi uczestnicy.

W pierwszej części wieczoru z finałowym tyułem najlepszego głosu w Polsce pożegnał się Mateusz Krautwurst z drużyny Kayah. Jako drugi w finałowym odcinku show odpadł Piotr Niesłuchowski z drużyny Ani Dąbrowskiej, a w finale pozostał Antek Smykiewicz z grupy Andrzeja Piasecznego i Damian Ukeje Nergala.

Ostatecznie widzowie zdecydowali, że zwycięzcą pierwszej edycji "The Voice of Poland“ został Damian Ukeje z drużyny Nergala.Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:


Tagi:


Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

To bardzo ciekawe, ale polecam też: "Польск& ;#1080;й Голос czyli The Voice of Poland" - link

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.