Facebook Google+ Twitter

Therese Johaug ma nowego trenera!

Therese Johaug nie próżnuje i mimo zawieszenia pracuje na maksimum swoich możliwości. W osiągnięciu celu ma pomóc nowy indywidualny trener Norweżki, którym został Paal Gunnar Mikkelsplass.

 / Fot. aktiviosloTherese Johaug wierzy, że uda jej się wrócić na Igrzyska Olimpijskie w Pjongchang. Po pozytywnym wyniku testu antydopingowego Norweżka trenowała samotnie, przez krótki okres czasu pomagał jej też młodszy brat, ale w końcu zdecydowała się poszukać doświadczonego i starszego szkoleniowca. Kilka dni temu jej nowym trenerem został były norweski biegacz – Paal Gunnar Mikkelsplass.

- Czuję, że w obecnej sytuacji nie mogę mieć niczego lepszego. Jestem niesamowicie wdzięczna Paalowi Gunnarowi, że mi pomaga. Mam wokół siebie niezwykle utalentowanych i profesjonalnych ludzi, z którymi wspólnie przejdziemy przez ten trudny czas – powiedziała w jednym z wywiadów Johaug.

Oprócz nowego selekcjonera z Johaug, która wciąż czeka na wyrok współpracuje doktor Ola Sand, Britt Tajet Foxell – odpowiedzialny za przygotowanie mentalne oraz Snorre Haugland, który będzie przygotowywał Norweżce narty.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.