Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

108875 miejsce

Thompson po walce z "Pudzianem". Video

Walka między Mariuszem Pudzianowskim a Jamesem Thompsonem budziła wiele emocji jeszcze przed samym starciem. Jednak istny wulkan wybuchł tuż po ogłoszeniu werdyktu. Posłuchaj opinii Brytyjczyka o werdykcie sędziów.

Sonda

James Thompson:

Rezultat końcowy walki między popularnym "Pudzianem", a brytyjskim "Kolosem" z pewnością odbije się szerokim echem po świecie MMA - zarówno Polskim, jak i światowym. Czy decyzja sędziów o wygranej Mariusza Pudzianowskiego była słuszna? Oto jak - w niezbyt wyszukanych słowach - komentował sytuację sam James Thompson.



Uwaga: materiał zawiera niecenzuralne słowa.


Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (18):

Sortuj komentarze:

mariusz jaworski
  • mariusz jaworski
  • 30.11.2011 21:15

Polacy tylko szanują wygranych na 1 miejscu reszta to dno i tak dalej maniek bądz sobą.To samo było z Małyszem.Nie daj się i tak zrobiłeś postępy chciałbym się z tobą zmierzyć na ringu.Nie daj się mediom,,,....

Komentarz został ukrytyrozwiń
Tolek Banan
  • Tolek Banan
  • 29.11.2011 21:43

...brak mi slow na to wszystko.... szkoda mi tylko Thompsona za to ze przybyl do tego JEBANEGO kraju zeby stoczyc walke i zostal oszukany przez tych szmaciazy!!!.a co do Pudziana to mysle ze za kulisami maczal palce w tym wszystkim... ale coz moja opinia jest i tak nie wazna pisze bo bardzo mnie wkorwilo to co sie dzieje nawet w KSW caly czas jestem kibicem Pudziana ale to w jaki sposob zdobywa wygrane walki wydaje mi sie nie do przyjecia wiec albo Pudzian jest naszym zawodnikiem reprezentujacym Polske albo jest kims na kim inne osoby jak rowniez i on moze zarobic duza kase robiac show na antenie TV.

Komentarz został ukrytyrozwiń
PRIME
  • PRIME
  • 29.11.2011 12:03

TO CO POLACY WYRABIAJA TO WSTYD DLA OJCZYZNY > WSTYD BYC POLAKIEM W TYM KRAJU

Komentarz został ukrytyrozwiń
jaro
  • jaro
  • 28.11.2011 23:50

jak pudzian targal ciezary to wtedy byscie go w tylek cmokneli i gadali ze to nasz czlowiek,a teraz go negujecie powiem tak pudzian od ostatniej walki zrobił postepy ,jest o 100% lepszy fizycznie i mysle ze jeszcze nie jeden przd nim padnie wiec osadzajmy sprawiedliwie

Komentarz został ukrytyrozwiń
FDS
  • FDS
  • 28.11.2011 23:00

Taaaa a to że Chmielewski wygrał mimo że cały czas po japie dostawał to jest uczciwe??

POLSKA GÓRĄ!!
Brawo Mariusz

Komentarz został ukrytyrozwiń
maciej0202
  • maciej0202
  • 28.11.2011 22:49

cytuje:

Misiek Wczoraj 16:38

Moim zdaniem najuczciwiej było zarządzić dogrywkę. Pudzian mimo, że była długi czas na dole to punktował cały czas ciosami, a thompson co 10 uderzeniem trafiał. Poza tym Pudzianowski był bardziej aktywnym zawodnikiem (w stójce, była nawet próba gilotyny), przy czym Thompson tylko obalał Pudziana i nic większego z tego nie wynikało. To już jest Polska mentalność, że zawsze szukamy dziury w całym. Kibicuje od zawsze Pudzianowi i mam nadzieję, że jeszcze wiele razy zobaczę go w ringu w coraz lepszej formie, a Ci co cały czas hejt'ują PUDZIANA niech sami chodź raz spróbują stanąć na ringu MMA i zawalczyć!!!

CAŁKOWICIE SIE ZGADZAM THOMPSON STARAŁ SIE WALCZYC W PARTERZE I PRZYTRZYMYWAC PUDZIANA LECZ PUDZIAN NAWET LERZADZ NA PLECACH ZADAWAŁ WIECEJ CIOSOW
A WIEM BO BYLEM NA TEJ GALI OSOBISCIE CI KTORZY PIEPSZA BZDURY ZE PUDZIAN TO CIOTA I MA JAJA ZWIAZANE LUB I CH NIEMA TO KMIOTY NIEMAJACY POJECIA O REGOLACH KSW PUDZIAN MOZE NIE BEDZIE NUMER 1 ALE I TAK MAM SZCUN DO TEGO GOSCIA ZA JEGO UPOR I WOLE WALKI

Komentarz został ukrytyrozwiń
zwykly widz
  • zwykly widz
  • 28.11.2011 21:36

1 runda dla Thompsona w 2 giej Pudzian dawal rade ale nie umial wykorzystas 100 procentowej akcji konczacej ,duszenie ,a mial chyba ze dwie okazje co swiadczy o jego braku doswiadczenia.Jak tak dalej KSW chce Pudzka na szczyty wyniesc to niech lepiej z bratem piosenkarzem zaczna na fletach ,fujarach albo dzwonach grac .

Komentarz został ukrytyrozwiń
dog
  • dog
  • 28.11.2011 20:16

lepszych zawodników od pudziana widziałem na wiejskich dyskotekach. kolo niech da sobie spokój z ksw i wróci do targania ciężkich przedmiotów a jak się w tym już nie czuje do do budowy autostrad niech się zatrudni może tam się odnajdzie hehehe

Komentarz został ukrytyrozwiń
Master
  • Master
  • 28.11.2011 19:54

to była jakaś kpina na miejscu thompsona ściągnął był portki i kazał całować całej pseudo federacji KSW, i za żadne pieniądze był już u nich nie walczył , patrze sobie i myślę co to ma być przekupili sędziów ustawili wszystkie wyniki i byli na tyle bezczelni że puścili to w telewizji
GNÓJ JAKICH MAŁO TYLKO W POLSCE (bezcenne)

Komentarz został ukrytyrozwiń
optimus pride
  • optimus pride
  • 28.11.2011 19:41

Ciekawe czy ktorys z was mondrale by wyszedł do walki cytuje jednego z opisow ciota pudzianem!!!!Najpierw popatrzcie na siebie a potem oceniajcie innych!!!!A Pudzian jeszcze nie raz wygra KSW!!!!