Facebook Google+ Twitter

Tiamat trzy razy w Polsce!

Legenda gotyckiego grania wystąpi w Gdańsku, Warszawie i Katowicach.

 / Fot. Materiały prasoweKoncerty ruszają już jutro - grupa wystąpi najpierw w gdańskim CSG, w sobotę w warszawskiej Progresji, by zakończyć tour po naszym kraju występem w katowickim Mega Clubie.

Powstała w 1988 grupa to jeden z najciekawszych i najważniejszych wykonawców łączących gotyk i metal. Albumy takie "Clouds", "Wildhoney" czy "A Deeper Kind Of Slumber" stanowią klasykę tego gatunku. Ostatnie wydawnictwo zespołu to pochodzący z 2008 roku album "Amanethes".

Zespół z charyzmatycznym wokalistą Johanem Edlundem na czele niejednokrotnie podkreślał, że bardzo cenią sobie naszą publikę odkąd mieli okazję ją poznać. Swój pierwszy koncert poza Skandynawią zagrali w 1991 na festiwalu Metalmania. Również pierwsze koncertowe dvd grupy zarejestrowano na koncercie w Krakowie w 2005 roku.

Głównym supportem na wszystkich koncertach będzie niemiecka grupa Orden Ogan, grająca progresywny power metal z elementami folku. Na koncertach pojawi się również szwajcarski zespół Stoneman.Start koncertów 19, wejście od 18.

Ceny biletów:

- Gdańsk: 80 zł – przedsprzedaż, 90 zł – w dniu koncertu

- Warszawa: 75 zł do 9 grudnia, 95 zł od 10 grudnia

- Katowice: 75 zł – przedsprzedaż, 85 zł – w dniu koncertu (bilety kolekcjonerskie dostępne od 17 listopada w sklepie „All” oraz w „Mega Clubie” oraz w Krakowie w sklepie „Ebola”, bilety dostępne również w sieci Ticketpro na terenie całej Polski)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

tomek
  • tomek
  • 09.12.2010 20:04

szkoda że o kraków nie zachaczą

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.