Facebook Google+ Twitter

Tiger Woods: Byłem niewierny, miałem romanse, oszukiwałem

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2010-02-19 18:58

Słynny amerykański golfista Tiger Woods przeprosił rodzinę, przyjaciół i fanów za swe nieodpowiedzialne zachowanie. Woods po raz pierwszy wystąpił publicznie od wybuchu skandalu obyczajowego z jego udziałem.

- Głęboko żałuję swego nieodpowiedzialnego i egoistycznego postępowania - powiedział Tiger Woods podczas starannie wyreżyserowanego wystąpienia z udziałem członków swojej rodziny, przyjaciół i współpracowników.- Byłem niewierny, miałem romanse, oszukiwałem. To, co zrobiłem, jest nieodpowiedzialne i tylko ja ponoszę za to winę - oświadczył sportowiec.

Słynny golfista nie chciał mówić o szczegółach skandalu. Podkreślił jednak, że część publikacji prasowych w tej sprawie jest nieprawdziwa.- Niektórzy spekulowali, że moja żona zaatakowała mnie tej nocy, kiedy spowodowałem wypadek samochodowy - powiedział golfista.- Jestem zły, że ludzie wymyślają takie historie. Elin nie uderzyła mnie ani tej ani żadnej innej nocy -.

Tiger Woods poinformował, że od półtora miesiąca uczestniczy w terapii, która ma mu pomóc w uratowaniu małżeństwa. Nie powiedział jednak, kiedy powróci na pole golfowe. Według obserwatorów, może to nastąpić za kilka miesięcy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.