Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

22172 miejsce

TIME 4 TATTOO z maszynką legendarnego Jeffa Rowe

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-10-20 12:19

TIME4TATTOO jest jedynym oficjalnym partnerem Bloodhound Irons w Polsce. Warszawskie studio dysponuje najwyższej klasy maszynką do cieniowania zaprojektowaną na zamówienie, własnoręcznie przez Jeffa Rowe.

TIME4TATTOO jest jedynym oficjalnym partnerem Bloodhound Irons w Polsce. Warszawskie studio dysponuje najwyższej klasy maszynką do cieniowania zaprojektowaną na zamówienie, własnoręcznie przez Jeffa Rowe. Do fanów pracy Jeffa można zaliczyć największych artystów tatuażu takich jak: Jose Lopez, Jun Cha, Niko Hurtado, Noah Minuskin.

O tym jak ważny jest właściwy wybór studia można pisać dużo. Jednak nie wiele osób zdaje sobie sprawę jak ważne przy wyborze są czynniki takie jak maszynka, tusz, czy otoczenie. Jasno urządzone wnętrze sprzyja lepszej ocenie higieny i czystości otoczenia, w jakim osoby są tatuowane. Dobrej jakości tusz pozostaje pod skórą czarny przez wiele lat, a nie szary czy granatowy.

„Jakość maszynki przekłada się przede wszystkim na lepszą pigmentację skóry, krótszy czas wykonywania tatuażu, a w efekcie mniejszy ból. Cienie wykonane maszynką Bloodhound Irons nadają tatuażom bardziej naturalny efekt. Świetnie sprawdza się przy portretach lub bardziej realistycznych wzorach.” - mówi Patryk Walęga właściciel TIME4TATTOO

Polski rynek tatuaży zaczyna podążać za światowymi standardami, dlatego powstają studia, które świadczą usługi dedykowane najbardziej wymagającym Klientom, czyli Paniom i osobom znanym i rozpoznawanym. Ten segment Klientów poszukuje przede wszystkim najwyższej jakości i estetyki oraz higieny. Stare salony tatuażu zmieniają swój wystrój z czarnych lub różowych na ciepłe, jasne kolory w których każdy Klient przyjmowany jest w komfortowych warunkach. Ważną kwestią jest też zmiana samej usługi. Sesje wykonywane są 1x1, a nie jak dotychczas przy udziale osób postronnych.

TIME4TATTOO świadczy usługi dedykowane najbardziej wymagającym Klientom, ceniącym sobie kompleksowy, profesjonalny i przejrzysty charakter usług opartych na dyskrecji, zaufaniu i uczciwości.

Więcej informacji na: www.time4tattoo.pl
(Aneta Media)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.