Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

6427 miejsce

Tini: Nowe życie Violetty. Nowy film muzyczny z Martiną Stoessel

Na ekrany wchodzi nowy film muzyczny z udziałem popularnych aktorów z młodzieżowego serialu „Violetta”.

Fot: Plakat z filmu To prawdziwa gratka dla fanatyków znanego młodzieży, argentyńskiego serialu „Violetta”. W polskich kuluarach mówi się, że ten film będzie letnim hitem kinowym. Serial „Violetta” (nadawany w 2012-2015 roku), który cieszył się popularnością nie tylko w Argentynie, ale i na całym świecie, także w Polsce ma swoich wiernych fanów.

"Tini: Nowe życie Violetty" to pełnometrażowy film z udziałem wielu młodych aktorów. Zobaczymy m.in. młodą gwiazdę, Martinę „Tini” Stoessel.

Zawrotna kariera Tini
Popularna Tini, bo tak nazywają ją fani, ma dopiero dziewiętnaście lat i już sporo sukcesów na koncie. Między innymi wystąpiła w kilku serialach, użyczyła głosu bohaterce animacji „Uniwersytet potworny”, wydała debiutancki, dwupłytowy album „Tini” (2016 r.), który został bardzo dobrze przyjęty przez krytyków muzycznych.

Tini jest kojarzona na całym świecie przez serial, w którym grała główną rolę. To „Violetta”, podbijająca serca nie tylko nastolatków, ale i dorosłych. Wraz z ekipą "Violetty" nagrała kilka płyt z piosenkami z serialu.

Młoda gwiazda kontynuuje karierę. „Tini: Nowe życie Violetty” to dalszy ciąg losów serialowej bohaterki komedii muzyczno-romantycznej, porównywanej do musicalu „Mamma Mia”.

Przeczytaj cały tekst:
Przeczytaj cały tekst: 'Tini: Nowe życie Violetty'. Nowy film muzyczny z Martiną Stoessel w roli głównejWybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.