Facebook Google+ Twitter

Tinky Winky jest homoseksualistą. Bajkowa schizofrenia

Ta wiadomość zelektryzowała miliony dzieci na całym świecie. Indeks Dow Jones leci na łeb na szyję z powodu desperacji rodziców-inwestorów, a prasa poświęci jutro pierwsze strony tej palącej kwestii.

Tą niesamowicie ważną społecznie kwestią zajmują się media w całej Polsce. Co jest w tej małej, czerwonej torebce, będącej znakiem rozpoznawczym osoby odmiennej płci? To sprawa godna "Z archiwum X", a w rolę agentki Scully powinna wcielić się Rzecznik Praw Dziecka. Śledztwo mogłoby prowadzić do innych znanych i lubianych bajek. Sytuacja jest naprawdę poważna, co można pokazać na kilku przykładach:

"Bolek i Lolek"

Przecież to nie byli bracia, a już na pewno nie bliźniacy. Zatem co ich łączyło? Czy ta więź była zdrowa? Czy może kryli się ze swoją słabością. Nie chcieli ujawnić się światu, który nie zrozumiałby łączącego ich uczucia. Wpisywałoby się to w sytuację wielu homoseksualistów, którzy nie chcą demaskować swojego prawdziwego oblicza. Dość tajemniczo w tym kontekście jawi się postać Toli. Czy Tola wiedziała o niecnych zamiarach Bolka i Lolka? A może była ich powierniczką? Może jako jedyna znała tą bolesną i niewygodną dla świata prawdę? Tyle pytań i tak mało odpowiedzi

"Wilk i Zając"

Wilk nieustannie gonił Zająca. Nie wyobrażał sobie innego życia. Można powiedzieć, że złapanie zająca stanowiło sens jego życia, pewien ostateczny cel, do którego próbował dążyć wszelkimi sposobami. Ale dlaczego chciał go złapać? Czyżby Zając, sam w sobie, był obiektem pożądania poczciwego Wilka? To mogłoby postawić go w zupełnie innym, niż dotychczas, świetle. Znawcy bajek i psychologowie od lat szukają prawdziwych motywacji Wilka.

"Tom i Jerry"

Sytuacja podobna do powyższej. Mnóstwo pytań, wiele wątpliwości.

"Żwirek i Muchomorek"

Przytoczenie tytułu powinno wystarczyć za komentarz. Jeden niby coś kręci, drugi temu nie zaprzecza, a widzowie w Polsce zadają sobie pytania: Co ich łączy? Jak długo są razem? Udzielenie odpowiedzi na te pytania może przerosnąć możliwości agentki Scully.


W poczekalni czekają jeszcze - Kubuś Puchatek z Krzysiem, Smurfy, Gargamel ze swoim kotem, Alibaba i 40 rozbójników. Zapowiadają się ciekawe tygodnie. Z zapartym tchem będę śledził losy bohaterów lat młodości, niczym losy Kapitana Klossa, Psa Cywila, Czterech Pancernych, czy Porucznika Borewicza. To lato nie będzie nudne...

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (16):

Sortuj komentarze:

Jak ktoś zada Wierzejskiemu pytanie, co sądzi o homoseksualistach, a ten odpowie "Pedały do gazu", to "wina" leży po stronie Wierzejskiego, a nie pytającego. Tutaj jest taka sama sytuacja. Dziennikarz zadał pytanie, Sowińska odpowiedziała. Pytanie miało obnażać jej obsesje, no i obnażyło.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Taaa....żałosny jest "Wprost" w tej sytuacji.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dobra już po sprawie. Łyknęliśmy to wszystko jak młode pelikany. Wprost ruleZ

http://wiadomosci.onet.pl/1544386,11,item.html

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wszystko na to wskazuje... Tak..ta bolesna prawda była przez lata ukrywana...dopiero teraz w przypływie cywilnej odwagi ludzie zaczynają sypać. Ale ale...jest sprawa powazniejsza, która wyszła dzisiaj w Szkle Kontaktowym - Tinky Winky ma inicjały TW...To prowokacja byrtyjskiego wywiadu, żeby szpiegować polską telewizję dziecięcą i skłócić zdrowe, polskie społeczeństwo...Trzeba się temu lepiej przyjrzeć...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Emenefix: teraz już znamy prawdziwy powód usunięcia "Czterech Pancernych i Psa" z anteny TVP. Teraz mają kolejny powód, żeby ich jednak nie przywracać.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pamiętam, że w czasie Prima Aprilis miałam spory problem z wybraniem wiadomości, która byłaby żartem. Gdyby wtedy wypłynęła sprawa z Teletubisiami to postawiłabym na nią.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ej a Czterech Pancernych? I... olaboga... Pies!

Komentarz został ukrytyrozwiń

haha, piękne :D ciekawe jakie życie miała Smerfetka...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tak zupełnie poważnie. Czy nie sądzicie, że trzeba być ostrym zbokiem, żeby zastanawiać się z kim Tinky Winky uprawia seks?

Komentarz został ukrytyrozwiń

+
Heh

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.