Facebook Google+ Twitter

Titan - nowy projekt Blizzarda oznacza kres World of Warcraft?

Już od ponad siedmiu lat gracze mogą zatapiać się w świecie Azeroth. Chociaż gra zrzeszyła do tej pory wielu fanów, najzwyczajniej w świecie starzeje się. Pogłoski na temat powstawania nowego produktu Blizzarda to już rzeczywistość

Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported / Fot. Elvis untotCzas płynie jak rzeka a World of Warcraft się starzeje. Dodatek do gry "World of Warcraft Cataclysm" nie odniósł tak wielkiego sukcesu jak wszyscy się spodziewali. Liczba graczy oddanych temu tytułowi maleje i spadła już prawie do 10 mln aktywnych osób.

Konkurencje dla Wow-a zaczynają tworzyć takie gry jak "The Old Republic" czy Diablo 3, które też z pewnością zrzeszy mnóstwo ludzi. Czy najnowszy dodatek, którego bohaterami będą pand,y zdoła podnieść World of Warcraft z kryzysu?

Kto wie... Na horyzoncie pojawił się również kolejny konkurent do miana korony MMO. To nowy projekt Blizzarda o roboczej nazwie "Titan", który do niedawna owiany był tajemnicą.

Gdy zapytano głównego projektanta nowej produkcji o prace nad nią odpowiedział, że najlepsi specjaliści pracują w tym momencie nad Titanem a nie nad Wow-em. Praca nad starszym tytułem została przejęta przez młodszych programistów. Tak więc najwyraźniej Blizzard postawił na swoje nowe dziecko. Czy okaże się to strzałem w dziesiątkę ? Zapewne dowiemy się już za rok.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.