Facebook Google+ Twitter

T.Love - 25 lat rockowej jazdy!

Współautorzy: Kuba Kubajewski

Kult, T.Love, Perfekt – niegdyś uznane sławy, magnesy przyciągające ludzi na koncerty - dziś przez niektórych uznawane za „dinozaury rocka”, które powinny ustąpić miejsca młodym zespołom. Czy ludzie jeszcze słuchają wiekowych rockmanów?

Muniek i T.Love na scenie. / Fot. Akpa22 listopada w warszawskim klubie Proxima zagrał zespół Akurat – kapela grająca koncerty nawet na Juwenaliach u naszych południowych sąsiadów. Tydzień później pełna energii Coma zachwyciła publiczność w Stodole. Jednak starzy wyjadacze łatwo się nie poddają – Perfekt odebrał Złotą Płytę za swoje DVD z zapisem koncertu, a już w najbliższy czwartek, w cyklu "Co 4-tek Muzyka", w stołecznym klubie Stodoła okazję do kontrataku będzie miało T.Love.

Śledząc historię zespołu można dostrzec wiele podobieństw z karierą współczesnych grup rockowych. Swoją przygodę zaczęli w słynnym IV LO w Częstochowie – tak jak dzisiejsza brać uczniowska – nosili mundurki. Ich pierwsze nagrania dotarły do ludzi dzięki kasetom nagrywanym przez fanów podczas ich występów. Obecnie mamy nowoczesne YouTube. Tak jak wielu młodych ludzi dziś, tak w 1989 wokalista zespołu Muniek Staszczyk na własnej skórze doświadczył uroków pracy w Anglii.

Ten rok dla zespołu jest szczególny. Kapela obchodzi 25. lecie istnienia! Czy nie czas na emeryturę? Pierwszy krok w tym kierunku został zrobiony, bowiem koncert promuje ich biografię "T.Love Potrzebuję wczoraj" napisaną przez Magdę Patras. Ale... Muniek - jak powiedział podczas czatu z fanami - ma nadzieję na wydanie płyty w ciągu 2 lat.

Koncert da Wam możliwość oceny nie tylko formy T.Love, ale również dwóch młodych zespołów. Gwiazdę wieczoru będzie supportować Phantom Taxi Ride. Poza nimi będziemy mogli zobaczyć i usłyszeć nadzieję polskiej sceny alternatywnej - zespół Komety.

Uwaga! Przed koncertem będzie niepowtarzalna możliwość spotkania się z członkami zespołu T.Love! Start o godz. 19. Bilety: studenci 28 zł; pozostali 30 zł; w dniu koncertu 33 zł.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

(+) za info.
No i podzielam zdanie Kwarca "Muniek the best :-) kolejnych 25 ;-)" - życzymy :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

A ja jakoś nigdy za tym zespołem nie przepadałem. Ale faktycznie to kawał historii polskiego rocka, przyznać to trzeba.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Muniek the best :-)
kolejnych 25 ;-)
+

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.